Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőként hogyan tudnék kialakíta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként hogyan tudnék kialakítani laza kapcsolatot ismerőssel?

Figyelt kérdés

Neten képtelen vagyok ismerkedni, valahogy hiányzik a csábítás izgalma. Az, hogy megbeszéljük valakivel, mi legyen, számomra kiábrándító, egyáltalán nem hoz tűzbe.

Ismerősi körben akadna ugyan (több) jelölt, akivel megvan a kémia, de kellemetlennek tartom felhozni, hogy járogassunk össze.

Ti hogy oldjátok meg?


2019. okt. 31. 13:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
Simán mássz rá, majd közöld, hogy néha ismételhettek, de ennyi.
2019. okt. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

Bocs már, de aláfeküdni nem lenne kellemetlen, kinyitni a szádat meg igen? Pedig máshogy nem megy, csak ha megkérdezed, hogy vevő-e rá.

Neten pedig könnyebb dolgod lenne, ott konkrétan azért vannak ott.

Egy ismerős sem nagyobb kihívás, aki tudja, hogy csak dugás lesz. Szóval, nem értem a gondolatmenetet...

2019. okt. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

# 2: Ahhoz, hogy egyáltalán megkívánjak valakit, nekem kell a flört, az udvarlás, az, hogy elcsavarják a fejem.

Neten megbeszéljük, hogy lesz szex és ennyi. Nem hoz tűzbe egyáltalán, nem indulok be tőle. Próbáltam, de nem jött meg a kedvem tőle.

Tágabb baráti körben viszont működik a dolog, ott van, aki meg tud fogni, csak nem tudunk továbblépni.

2019. okt. 31. 14:08
 4/12 anonim ***** válasza:
40%

3.-ra.


És miért nem tudtok tovább lépni?

2019. okt. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

#3 pedig neten is simán találsz ilyet, aki belemegy egy kis játszadozásba.

Valószínűleg az ismerőseid flörtnél többet nem akarnak, ha nem megy.

2019. okt. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

# 5: Van olyan is. Meg olyan is, akivel én nem akarok többet.

A kérdés az, hogy ha pl. van egy független pasi, aki még hajt is rám, akkor vele mit tudnék kezdni. Nem voltam még ilyen helyzetben, azért kérdezem.

2019. okt. 31. 14:17
 7/12 A kérdező kommentje:
# 4: Nem tudom. Ezért született a kérdés. Lehet, hogy nekem kéne egyértelműen közölni, hogy mit szeretnék.
2019. okt. 31. 14:18
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha valaki hajt is rád, akkor elég könnyű. Annyi, hogy közlöd, mit akarsz, miután ő is közli, hogy akar valamit. Hány évesek vagytok amúgy? Szerintem ez tök sima.
2019. okt. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
27%
Kemény átlag női bajok. Lenne ezer jelentkező, az meg sem fordul a fejében hogy elutasítsák (mert hát tényleg miért is, hiszen ő a nő), de kellemetlen felhozni a témát.
2019. okt. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
# 9: Nyilván nem olyannal akarok kikezdeni, akinél tudom, hogy semmi keresnivalóm, hanem olyannal, aki már valamilyen szinten közeledett hozzám.
2019. okt. 31. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!