Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet kialakítani csak baráti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet kialakítani csak baráti kapcsolatot férfi és nő között?

Figyelt kérdés

Lehet most azt hiszitek , hogy totál idióta vagyok. De néha szeretnek egy férfi barátot akivel ki lehetne beszélni mindent.

Vannak barátnőim, de sajnos már jártam úgy, hogy elmondtam valamit nekik amit kibeszeltek majd a hátam mögött.


2019. júl. 12. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Persze, ha egyikotok sem kívánja a másikat. De ez ritka.
2019. júl. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Keresgelj a melegek kozott,akkor tuti csak baratsag lesz.

Amugy sok sikert, nekem eddig nem jott ossze.

2019. júl. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, nekem épp most megy tönkre egy ilyen 6 éves "barátság", némi apró, teljesen plátói "kavarás" miatt. Nyilván nem lehetetlen, de az ember hajlamos arra, hogy vonzódni kezdjen a másik félhez, és onnantól kezdve a barátság nem barátság.
2019. júl. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem vannak férfi barátaim, de mára csak hárman, minden korábbi barátságom pont azért ért véget, mert elkezdtek többet akarni.. Nem mindig működik sajnos. Az egyik barátom meleg, a másik kettővel pedig szimplán semmilyen szinten nem vagyunk egymás esetei, nem vonzódunk egymáshoz, így 10 és 15 éve nagyon jól működnek ezek a barátságok.
2019. júl. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ki lehet alakítani. Nekem is van. A "titok" hogy ne akarj a masiktól semmit. Egyszerűen nem az eseteim, se külsőre se személyisegre. Jófejek de nem olyanok akikkel összejönnék, plusz ha már barátok vagyunk, egyszerűen nem tudok rájuk máshogy nézni. Fordítva ugyanez van.
2019. júl. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!