Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják sokan azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják sokan azt, hogy olyan könnyű kapcsolatot kialakítani egy nővel és elveszíteni a szüzességet?

Figyelt kérdés

2019. jún. 22. 11:45
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
20%

Mert az. Ha van egy kis vér a pucádban, egy-két héten belül kapcsolatban lehetsz, ha van egy-két tízes a zsebedben, 2 órán belül nem vagy szűz.

32/f

2019. jún. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Igen a prosti könnyű de a kapcsolatot nem
2019. jún. 22. 11:52
 3/36 anonim ***** válasza:
74%

1: Én nő vagyok és 25 évembe telt, mire találtam egy olyan férfit, akivel csókolózni tudtam, mert az összes korábbi nem viszonozta a testi vonzalmamat.

Azóta is összesen 4-5 ilyen férfit találtam +25 év alatt.

Nem olyan gyakori az!

2019. jún. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
38%
Nem tudom, megkérdezem a 16 éves fiamat, hogy neki hogy sikerült.
2019. jún. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
72%
Nem unod még? Mindjárt 25 vagy, szedd már össze magad siránkozás helyett.
2019. jún. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
64%

Kapcsolat is könnyű, míg elkezditek. Fenntartani nehezebb.

32/f

2019. jún. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem könnyű. Nagyon is nehéz olyat találni akivel egy hullámhosszon vagytok és megtudsz benne bízni, annyira hogy a szexig jussatok.
2019. jún. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
18%

Azok gondolják csak ezt, akiket nem is érdekel a téma, csak minden előzetes ismeret nélkül elkönyvelték, hogy könnyű. Könnyű akkor, ha adott pár dolog. Ha ezek nincsenek meg, akkor nehéz.

Ismerek olyanokat, akik nagy csajozók és olyanokat is, akik teljesen átlagosak, mégsem jön össze a dolog. Egyikük sem mondja azt, hogy mindenkinek könnyű.

Én középen vagyok nagyjából. Bármikor betudok fűzni lányokat, mert ráéreztem már, hogy milyen szöveg és viselkedés nyerő. Ettől függetlenül megértem, ha valakinek nem megy. Jelenleg a lányok igényei eléggé elszálltak. Javíts magadon, aztán menni fog.

2019. jún. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
35%
Könnyű aki jól néz ki és van egy minimális szociális érzéke, aki viszont nem, annak hogy találjon egy olyan alakot akire feláll/nedvesedik a műszer, plusz a másik se hányja el magát tőle es esetleg tényleg a maguk szintjen vonzodjanak egymáshoz, emberileg is bírják egymást, nem folyamatosan másra vágyva az iszonyat nehéz. Akik primán néznek ki azok azt mondják a selejtnek, hogy tetszen neked a másik selejt, érd be vele, ez nem így megy... a másik dolog, hogy a kinézet összefüggésben van a másik lelkiallapotaval, személyiségével, jellemével, egészségével stb. Hiába ultra ronda valaki, attól még nem fog neki mindenki bejönni, mert valamilyen tulajdonság iszonyat taszitóak számára, nekik is megvan a maguk ízlésük, kis preferenciájuk . Amikor egészséges, életrevalo, szép emberek oktatnak a boldogságról, meg a könnyű kapcsolat szerzésről, az olyan mintha Messi oktatna a fociról, hogy milyen könnyű, semmi bonyolult nincs benne... A legundoritóbb amikor keritőt játszanak, pláne amikor kioktatnak, hogy miért nem jó neked ez meg az, azzal is szétalázva. Vannak emberek akik iszonyat megvannak lőve, óriási különbségek vannak ember és ember között. A vágyak viszont hasonlóak, mind boldog akar lenni, akit elismernek, szeretnek, vonzódnak hozzá, valakinek ez nem jön össze.
2019. jún. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
57%
8: Milyen szöveg és viselkedés a nyerő? És fiúknál is meg tudod mondani? Én nem éreztem rá.
2019. jún. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!