Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen helyzetben hogy tudnèk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben hogy tudnèk tovàbblèpni?

Figyelt kérdés

Több, mint öt èves kapcsolat volt,(10+eve ismerjuk egymast) aminek màsfèl ève lett vège. ( èn voltam, aki szakított vègsô elkeseredèsèben- hiàba èltünk együtt, úgy èreztem, nem veszi komolyan, hiába mondtam bàrmit... naivan azt hittem, a külön töltött idô felnyitja a szemèt)

Pàr hónap se veled, se nèlküled utàn, kb fèl èvig nem beszèltunk- majd 5 hónapja ismèt, napi szinten.


Közben összejött valakivel, akivel hol együtt van, hol szakítanak.

Most jön az ijesztô, bosszantó rèsz:

Az új baràtnô jóval fiatalabb nálunk, de külsôre kb. egy az egyben kiköpött màsom, sôt, èrdeklôdèsi köre, hobbijai is majdnem teljesen egyeznek az enyèimmel.

Több ismerôs megjegyezte, hogy elègge "mini me" a csaj, szóval, nem èn beszèlem be magamnak.


Amikor nincsenek együtt, az örökre szól, az exem nyit felèm, kb. az újrakezdès, folytatàsnàl tartunk, minden szèp ès jó...aztàn, az örök harag elmúlik ès új baràtnô ismèt kèpbe kerül.


Teljesen idiótàt csinàl belôlem.

A legrosszabb, hogy tudom, kb. semmi jövônk nem lenne, de bosszant ès fèltèkeny vagyok- ha nem olyan lenne, mint èn, ha nem nálunk 15 èvvel fiatalabb lenne, ha vele igazi, egèszsèges kapcsolata lenne, el tudnàm engedni.


Ragaszkodom hozzà, szó szerint gyerekkorom óta napi kapcsolatban vagyunk, velem volt, amijor apàm meghalt, az egyetlen baràtom.

Teljesen Stockholm-szindrómàm van. Vele sem vagyok egyutt, de nem is ismerkedek, itthon ülök, iszonyúan magànyosan.

kb. vàrok rà, amikor nagyon nem èrdemli meg. Közben folyamatosan ràgódom azon, hogy hülyèt csinàl belôlem ès az èlet elmegy mellettem.


Hogy lehet innen tovàbblèpni?


2019. okt. 31. 23:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak úgy, hogy megírod neki, hogy meguntad hogy hülyének nézzen, majd töröl, tilt, elsirat.

Te is tudod mélyen, hogy ő ezt annyira nem akarja, különben régesrég otthagyta volna a jelenlegit és már az ajtód előtt állt volna.

Nem jó az a kapcsolata se, de annyira azért nem rossz, hogy kilépjen. Tipikus higf.os,ami eléggé langyos, hogy kényelmes maradjon.

2019. okt. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg igazából éltél te nélküle 1,5 évig és lám ëlsz. Ergo ezt is túl fogod élni, viszont egyértelmű vágás kell.
2019. okt. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

87%-os, igazad van teljes mertekig.

HA, nem lennek ilyen elcsesz.tt es pl. konnyen tudnek ismerkedni vagy csak baratkozni, egy percig sem hezitalnek.


Nagyon sokat bonyolit a dolgon, hogy tenyleg o kb. az egyetlen baratom is.


Persze, azt tudom, hogy ez igy nem elet.

2019. okt. 31. 23:40
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én átérzem Kérdező ezt, mert 2 évig egy hasonló dologban voltam az exemmel. Nagyon mérgező és nagyon megeszi a lelked, de az egészséged is. Tényleg el kell vágni minden kommunikációt.

Volt ugye egy időszak, amikor nem beszéltetek, élted az életed. Idézd fel, az milyen volt, hiszen akkor is ugyanúgy felkelt a nap, ergo ment az élet tovább.

Biztos vagyok benne, hogy sokkal nyugodtabb életed volt.

2019. okt. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Teljesen idiótàt csinàl belôlem." " hogy hülyèt csinàl belôlem " - te magadból csinálsz hülyét, ne kend rá. Te csimpadkodsz minden szalma szálba....

Térjél már észhez, és vmi önbizalmat/önszeretetet összehozhatnál már magadnak... Szánalmas vagy, ugye tudod?

2019. okt. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt hasonló. Bár az új nője nem hasonlított rám. De ez nálad is teljesen mindegy lenne, annak a csajnak nincs köze hozzád.


Nálam a megoldás az lett, hogy összecuccoltam és elköltöztem az ország másik végébe, a pasit meg tiltottam mindenhonnan. Tiszta lappal teljesen új életet kezdtem. És nagyon jó döntés volt. Nem mondom, h költözz te is, csak h éles váltással újra kell kezdeni. Mert így csak pazarolod rá az időd.

2019. nov. 1. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts meg vele minden kapcsolatot, addig nem változik a helyzet... Ahhoz, hogy könnyen menjen az ismerkedés gyakorolnod kell, idővel jobban fog menni. Regisztrálj társkeresőre, járj emberek közé, idővel lesznek barátaid és párkapcsolatod is (már eleve volt egy, így csak önbizalmaddal van baj). Akár itt gyakorin is találsz olyan férfiakat és nőket, akikkel beszélgethetsz, csak akarni kell, végre lépj ki az önsanyargatásból.
2019. nov. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Még annyit hozzáfűznék, hogy ő nem a barátod, maximum csak volt.

Én is azt tanácsolom, próbálj meg tiszta lapot nyitni!

Szerintem neked előbb össze fog jönni egy normális párkapcsolat, mint az exednek.

2019. nov. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a tanacsokat, mindenkinek ment a zold kez!


kicsi update:

Szamomra,ijeszto fordulatot vett a dolog, ugyanis kb masfel hete fodrasznal voltam es a hosszu szokebol rovid barna hajam lett- ma lattam, az uj baratno teljesen ugyanolyan frizurat vagatott.


Ezen kivul, par napja facebookra feltoltottem egy kepet az egyik muveszeti projektemrol....es epp most dobta fel a hirfolyam, a kislany kb ugyanazon dolgozik, mint en.


Total paranoiasnak erzem magam, valoszinuleg mindkettojuket letiltom.

2019. nov. 4. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!