Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan embert szeretek akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan embert szeretek akit nem kellene. A szívás hogy továbblépni sem tudok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az illető szerintem hivatásos elmebeteg. Egoista és előítéletes, és szörnyen rosszindulatú. (amúgy lány)

Tudom hogy ez nagyon úgy tűnik, mintha egy megsebzett férfi vádaskodna de nem...

A probléma hogy teljes szívemből szeretem. Mikor velem volt persze nem így viselkedett. A másik oldala egy jószívű lány aki mindig azon van hogy a neki fontos emberek boldogok legyenek.

Hónapok óta nem beszélünk, és ez így jó. Azt hiszem ha megpróbálnám visszaszerezni sikerülne de nem akarom. Sokkal jobb mindkettőnknek ha tartjuk a távolságot. Viszont még mindig ugyanúgy szeretem mint az elején. Még az aljas viselkedése sem gyógyított ki ebből. Folyton a fejemben jár és szörnyen hiányzik.



2019. okt. 23. 18:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Döntsd el mit szeretnél
2019. okt. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az megvan. Továbblépni. Ha itt lenne és ő akarna békülni is elküldeném a pokolba. Csak szörnyen nehéz...
2019. okt. 23. 18:55
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha már tudod mit akarsz haladj arra és zárd le a múltat
2019. okt. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem áll össze a kép: egy ember hogy lehet "Egoista és előítéletes, és szörnyen rosszindulatú" meg "jószívű lány aki mindig azon van hogy a neki fontos emberek boldogok legyenek"??? Vagy az egyik, vagy a másik állításod hamis.

Vagyis, sztem annyi van, h spec. téged elutasított, de amúgy kedves lány. Ha ez van, akkor lépjél túl. Nem kell futni olyan szekér után ami nem akar felvenni.

De, ennyi. Ne csinálj hozzá elméleteket. Nem jöttél be neki. Neked sem jön be mindenki, ez egy ilyen szitu.

Lépj tovább.

2019. okt. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy? Ha veled is aljas volt, akkor egyertelmu, hogy ne hagyd magad.
2019. okt. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Eljutottál félig az úton, hogy mással sokkal jobb legyen. Most már ne fordulj vissza!
2019. okt. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nőként én is szeretek egy embert, akiről hasonlókat gondolok. Kivéve az elmebeteget, mert ő engem bélyegzett annak. Csak mert megvan a véleményem a viselkedéséről. Simán kiosztanék neki pár pofont, ha nem indulnék hátrányból eleve... :-DDD Amúgy meg hányingerem is van tőle, átnézek már rajta, mint az ablakon. Pedig legszívesebben köpnék egyet.

Szóval tökre megértem az ambivalens érzéseidet!

2019. okt. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mennyi időt voltál vele ?

Ha nem tudod elfelejteni valószínû nem véletlenül van .

Mindenki hibázhat az életben . Az élet nem mindig szép és jó , vagy beszéld meg vele és légy őszinte Vele vagy lépj túl. De ilyen esetben ha az ember már éretten szeretne cselekedni akkor legjobb tisztázni a dolgokat azért lenne jó tudnom mennyi ideje nem vagytok együtt mert az sok

Mindent elárulna és

Valószínű ő is lehet megbánta vagy változott . És lehet te is totálisan csak most értetek meg egy teljes kommunikációra várom

Válaszod hatha tudok segíteni ! :) tapasztalabol írtam

Le mindent

2019. okt. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

És valószínű ha még mindig szereted akkor az számít ! Nem mindegy h ki szakított és ha jószívűnek is tartod valószínű dühös vagy rá valamiért elkell dontened h igaz férfiként viselkedsz és legyőzöd a haragot és a szívedre hallgatsz vagy Nem

. Lehet a jövőd múlik rajta nem tudhatod .

Én azt látom te inkább dühös vagy rá de nagyon szereted .

Mindent meglehet beszélni főleg ha sok hónap idő eltelt .

Kívánom h legyél nagyon Boldog vagy Vele vagy Nélküle !

De ha az ember valakit Igazán Szeret annál nincs jobb dolog a. Földön mindenhol vannak hullámok s lesznek .

Ha beszeltetek akkor is legalább dűlőre jutok plusz mem tudhatod

Mi a teljes igazság. Bárki bármit mondhat ha valakit igazán szeret az ember az ő szava fog élni !

Remélem sok mindent tudtam

Segíteni

2019. okt. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Remélem tudtam segíteni ! Az igaz szeretet mindent felül múl ha igazán szereted és hiányzik akkor azt kár veszni hagyni lehet a jövödőn is múlik ritka ha valakit Nagyon és Igazán Szeretünk .

Mindenhol lesznek

És vannak hullámok de ez a szép az életben h mindent meglehet oldani ha az ember akarja .

Ráadásul a változás lehet teljesen más lenne már minden és a Szív a legnagyobb úr.

Ne feledd én is anno hasonló

Cipőben voltam és adtam meg egy esélyt a dolognak újra olyan szerelmes lettem amit sose gondoltam

Volna pont vele csak aztán tragédia történt és beteg lett és meghalt . Életem legjobb

Döntése volt h adtam anno meg egy esélyt akármennyire is

Megbántott a Szívem

Másik része volt és meg tudtunk beszélni mindent 3 évig

Újra együtt voltunk aztán eljegyzes és elvitte a halál

Szörnyű volt de aldom az eszem

H a szívemre hallgattam .

2019. okt. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!