Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent ha egy felnőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha egy felnőtt férfi társkereső oldalon kutyával, macskával ágyban fekve összebújva pózol? A nagy halas fotók is érdekelnének!

Figyelt kérdés

#társkeresés #macskás fotóval?
2019. nov. 1. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Kutyás, macskás: szerintem ezzel akar a női szivekre hatni, hogy majd a cuki jószága miatt össze akarnak jönni vele.

"Jaaj, de cuki kutyusa van, irok neki"..

Hát, biztosvan ilyen csaj, akit fel lehet szedni macskával. De én azért megnézem a gazdát is.


Halas: ez meg valami evolúciós megnyilvánulás, amolyan kőkorszaki...

2019. nov. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Ha valóban társat keresel, akkor ezek az előítéletekkel nem jársz jól. Ehelyett inkább legyél nyitott, és beszélgess emberekkel, próbáld valóban megismerni őket, mielőtt te is belenyomorodsz a húspiaci versenybe.
2019. nov. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Noren1989 ***** válasza:
88%

Éb speciel nem töltöttem fel ilyen fotót, de a macskàm qrvaaranyos. Ne miatta keress fel, ha lehet.


Ui, a macskàm hűséges.

2019. nov. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Ultragáz.
2019. nov. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 peca1000 ***** válasza:
54%

Faterom felrakott egy olyan képet magáról, hogy egy kiscicát tart a karjaiban és simogatja.


A mai napig rengeteg ismerkedős üzenetet kap, hiába van barátnője.


Kutyával, gyerekkel, meztelen nővel mindent el lehet adni :)

2019. nov. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért az "ágyban fekve összebújva" az nekem bőven a túltolta kategória. Tele vagyok kutyás-cicás ismerősökkel, érdekes módon egyik se csinálja ezt a fasságot.


Hal: zsákmányra gondolsz vagy barátra? Ha pecázik, nyilván elfogadható, hogy mutogatja, mekkora van neki.

Ha kedvencként tartja, akkor tartási körülményeket nézz!

2019. nov. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!