Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen első üzenetekkel lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen első üzenetekkel lehet levenni a lábukról a fiatal (18-25) csajokat, ha már mindketten kedveltük a másikat?

Figyelt kérdés
Még nem volt kapcsolatom, emiatt döntöttem a társkeresők mellett és eddig volt egy csaj, aki azt mondta, hogy tökre szokatlan volt neki az írásom. Ma egy másik csaj is visszakedvelt és nem tudom, hogy mit írhatnék neki, ami jó is lenne. Kérlek, segítsetek! :) 21/f

2017. júl. 31. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az adatlapotok alapján van bennetek valami közös? Kezdeményezz arról beszélgetést.
2017. júl. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van, leginkább zenekarok (Green Day, Blink 182, Maroon 5). Viszont én inkább az a típusú személy vagyok, aki szeret érdeklődni a másikról.
2017. júl. 31. 11:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nem feltétlen az szamít mit írsz hanem inkább, hogy külsőre mennyire jössz be neki. Ha szimpatikusnak tart az üzenetedet is megnézi és az lehet bármi (akár valami frappáns is). Viszont, ha nem akkor nem nézi meg, értelem szerűen akkor fölös ezen agyalni. De ha írsz is valamit talá valami udvariassal kezdj, ne erőltesd túl, mert az is tud ijesztő lenni.
2017. júl. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen csodaüzenet. Ha van valamilyen közös érdeklődés, az elején érdemes arra építeni, aztán kiterjeszteni az ismerkedést. És lehetőleg minél előbb személyesen beszélgetni, mert a netes írogatás nem sokat ér. Ne ess bele abba a hibába, hogy chatelés alapján ítélsz vagy (uram bocsá') szerelmes legyél.
2017. júl. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!