Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetséges ez Tinderen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetséges ez Tinderen? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Többször is előfordult már velem az, hogy valakit elhúztam balra Tinderen, x nap múlva, mégis újra feldobta nekem az alkalmazás. Alapvetően ez nem kellene, hogy előforduljon. Ezek a személyek folyamatosan újraregisztrálnak vagy hogyan lehetséges ez?

2019. nov. 1. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
A brit tudósok már kutatják ezt az emberiség létét fenyegető problémát. Hamarosan közlik a megfejtést!
2019. nov. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Több profiljuk van, újrareggelnek, ilyesmi.
2019. nov. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Noren1989 ***** válasza:
Szerintem meg egyszerűen a Tinder tukmálja az arcodba őket.
2019. nov. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Újraregisztrálás.
2019. nov. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%

Igen, újrakezdik, tiszta lap. Az a baj, hogy a lájkok száma exponenciálisan csökken az első órák után. Egy friss reg olyan, mintha kiemelést nyomnál magadra, csak ingyen van: az elején sokkal több embernek fogsz megjelenni.


Kicsivel átlag feletti pasiként lesz mondjuk 25 lájkod, PC-n Chrome-ban Inspecttel html szerkesztéssel el tudod tüntetni a homályosítást a képekről, és konstatálod, hogy a 90% elhízott, csúnya. Matchelsz azokkal, akik elfogadhatóan néznek ki, kb. 2 db csaj, de ők sem az a kategória, hogy tűzbe mennél értük. Az egyik nem válaszol, a másikkal elakad a beszélgetés, mert vissza sem kérdez. Kicsit várunk új lájkokra, aztán ha semmi érdekes nincs, másnap reset, új leosztás (mint a pasziánszban). 4-5 ilyen kör után esetleg találsz valakit, akivel jó beszélgetni, és még randizni is hajlandó. :)

2019. nov. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak a tinder akarja rádsózni őket. Én aztvettem észre, hogy azokat mutatja folyton akik közel vannak 2-3km-en belül és már jobbra húztak téged. Volt pár ilyen ember nekem is, jobbra húztam tesztként, instant párba álltunk.

A helyváltoztatás is újrakalibrálja.Ha kimész a beállított km-ből és vissza akkor is újra mutat embereket. Rendszeresen ingázok városok közt, nemhiszem, hogy van aki naponta törli magát és újra regisztrál.

2019. nov. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Most mi rosszat írtam, ami miatt le kell nullázni a válaszomat? Hihetetlen ez az oldal bazzeg.
2019. nov. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát ja, kapsz 10-12 lájkot, de abból 11 kövér-csúnya, de a maradék egy sem egy szépség.
2019. nov. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ha ők téged jobbra húztak akkor állandóan fel fogja dobni neked :D

nem kell ehhez új reg :D

2019. nov. 2. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!