Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetséges ez Tinderen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetséges ez Tinderen?

Figyelt kérdés

Én egy közepes méretű városban lakom. Láttam tinderen egy lányt, akit látásból ismerek, bár facen nem ismerődöm. Mivel egész szimpatikusnak tűnik, így tetszikeltem. Másnap ismét feldobta, megint tetszikeltem. Ma reggel megint feldobta és ismét tetszikeltem. Pár perce megint feldobta.

Hogy lehetséges ez?

Már máskor is feltünt, h valakit többször is feldob, de kb egy hónap után. Nem napi többször.


2016. okt. 4. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Mi az a Tinder?:D

22/l

2016. okt. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lmgtfy(pont)com/?q=tinder
2016. okt. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok otthon tarskeresokben..
2016. okt. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne kezdj el spekulálni az ezotéria baromságairól, hogy ez valami égi jel, pls.
2016. okt. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Engem kifejezetten az érdekel, hogy miként lehet az, h többször is megjelenik. Én is szeretném ezt, h több matchem legyen. :)
2016. okt. 4. 18:21
 6/6 anonim ***** válasza:

sztem akár hiba is lehet. Egy idő után többször feldobja nekem is a találatokat.


Egyszer uténaolvastam de már elfelejtettem :D

2016. okt. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!