Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik, hogy 16 évesen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy 16 évesen egy 26 évesnek tetszem, vagy csak félreértem a fiút?

Figyelt kérdés

A teljes történet:

Egy hónap múlva betöltöm a 17. életévemet. A koromnál idősebbnek tűnök (kinézet, gondolkodás). Már majdnem egy hónapja dolgozom a munkahelyemen, ahol van egy 26 éves fiú, akinek talán tetszem. Eleinte egyáltalán nem figyelt rám, nem beszéltünk, aztán a munka kapcsán egyre többet és többet kellett. A napokban, amikor magyarázott valamit nekem és egymásra néztünk, nagyon meglepődtem, mert volt valami 'más' a nézésében. Hosszasan, mélyen a szemembe nézett, közben csillogott a szeme. Ekkor az a gondolatom támadt, hogy úgy néz, mint aki teljesen el van veszve (tudom, elég hülyén hangzik, de nem tudom máshogy megfogalmazni). Nem szoktam ilyeneket gondolni, nagyon szokatlan számomra. Ezek után kezdtem el jobban figyelni és visszagondolni a történtekre. Előbb már említettem, hogy eleinte nem volt semmi feltűnő jele, hogy valamit érezhetne irántam. Aztán ahogy telt-múlt az idő, mindig mosolygott, amikor köszöntünk egymásnak (tényleg boldog arca volt és másnak soha nem mosolyog ennyire), megdicsért többször is (csak ő dicsér, senki más), mindig jóindulatúan figyelmeztetett mindenért és többször volt az az 'elveszős nézése'. Ezeket a szokásait még most sem hagyta el. Bár azt furcsállom, hogy egyszer kerüli a szemkontaktust, elkapja a tekintetét, máskor pedig hosszasan néz. Udvarias, segítőkész és gyakran viccelődik velem (mással nem szokott). Még az tűnt fel, hogy olyan, mint ha kevesebb önbizalma lenne mellettem (pedig nagyon megértő, jóindulatú vagyok, tehát semmi okot nem adok rá, hogy így viselkedjen) és rengetegszer bocsánatot kér tőlem nagyon apró dolgok miatt is, míg a többiektől nem.

'Röviden' ennyi. Köszönöm, hogy elolvastad :)

A kérdésem az lenne, hogy: Ezek alapján elképzelhető, hogy tetszem neki ekkora korkülönbséggel? Lehet, hogy csak félreértem? Hogyan kellene kezelnem a helyzetet?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2010. júl. 17. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért nem tetszhetnél neki? Amúgy ő tudja, hogy "csak" tizenhat vagy?
2010. júl. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, tudja.
2010. júl. 17. 18:42
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért vagyok bizonytalan, mert úgy gondolom, hogy a szemében még gyerek lehetek, hiszen 10 év van közöttünk.
2010. júl. 17. 18:46
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy válaszoltál! :) Még várok hozzászólásokat!
2010. júl. 17. 19:24
 5/7 anonim ***** válasza:
símán bejöhetsz neki (=
2010. júl. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
9 év, ne viccelj..., nem egy nagypapáról van szó..., miért ne érdeklődhetne egy kedves, értelmes lány iránt..., amiket írsz, az alapján valószínűleg tényleg több lehetsz már neki , mint egy kollegina; ha neked is szimpatikus, akkor maradj nyitott felé, akár vissza is jelezheted finoman, hogy ő sem közömbös neked...
2010. júl. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az alapján amit leírtál, szerintem tutira tetszel neki. A korkülönbség szerintem sem olyan nagy gáz. Csak azért tűnik annak, mert még fiatal vagy. 20 éves lány és 29 éves fiú? Ugye, hogy nem is hangzik olyan furcsán?
2010. júl. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!