Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki itt a legtökösebb bemondás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki itt a legtökösebb bemondásokat mondja meg egyenesen a kérdező szemébe a szín tiszta igazat a párkapcsolatokról, annak miért a legalacsonyabb a százaléka (zöld vs piros kéz)?

Figyelt kérdés
Pl megmondja, hogy a nők gyakorta szembeszállnak a párjuk anyjával, szinte harcot vívnak sok esetben, azonnal megy neki 3-4 piros kéz. Pedig ez tapasztalt jelenség elég sokszor. Aztán ott tart hogy 40% alá megy a sok kemény igazmondás miatt.
2019. nov. 2. 19:13
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
32%-os, előbb egyik kérdésnél leírtad, hogy majd összeugrasztod a hapsit az anyjával, ehhez nagyon értetek. Adtam érte neked egy zöld kezet, mert nagyon sokszor látom én is ezt. De szerintem ezzel egyedül leszek...
2019. nov. 2. 19:37
 12/15 A kérdező kommentje:

Ugraszd egymásnak őket.A nők ehhez nagyon jól értenek.


A válasz 22%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 32%-ban hasznos válaszokat ad.


Ennyire voltam csak jó a zöld kezemmel, hogy 22%-ra felhoztalak a nulláról...bocsi

2019. nov. 2. 19:39
 13/15 A legrosszindulatúbb ***** válasza:

Elvárják az őszinteséget, viszont amikor farkasszemet néznek vele, mégse tetszik nekik annyira.

Pedig mindezek ellenére sokszor előfordult már velem is, hogy valakit a velem szemben éles, határozott, érvekkel alátámasztott kritikája ellen mégis felpontoztam, mert nem mondott hülyeséget.

Szóval van olyan, aki vevő az építő jellegű kritikára, s van, aki nem. Nem kell ebből ügyet kreálni.

2019. nov. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Ebben van igazság utolsó, el kell fogadni azt is h néha a másiknak van igaza vagy építő kommentet ír. Egy viszont biztos, ha itt olyan dolgot írsz le amiben egy kicsit is rossz színben van feltüntetve egy nő (pl 100 kilósként ne várjon el calvin klein férfimodellt maga mellé), azonnal piros kezek hada zúdul rád.
2019. nov. 2. 19:46
 15/15 anonim ***** válasza:

Te még mindig csak a te nézőpontodat tudod leírni és ez nem objektív igazság, hanem szubjektív nézőpont. Megnézem az ismeretségi körömet: egyetlen olyan párt ismerek, ahol a férfi gazdag családból jön és mérnök, de mondjuk ő kapart, hogy összeszedje a barátnőmet aki optikus és nem keres annyira jól. Nem a barátnőm akaszkodott rá.

A többi pár kb hasonló anyagi helyzetben van, vagy a nőnek már van lakása (öröklött, vagy félig öröklött, félig hitel, nem ez a kérdés). Nem látok olyan párokat ahol a nő eltartatja magát, vagy nagyon sokkal kevesebbet keresne a férfinél. (Mondjuk az én köreimben mindenki diplomás, de ez csak egy dolog).


A másik: akárhány házasság szétment a környezetemben, mindenhol a férfi csalt. Most vonjak le ebből következtetést? Nem vonok, mert nem vagyok olyan kis általánosító görcs, mint te vagy. Csak általánosságokat írsz és ködösítesz, de te ezt igazmondásnak hívod meg legtökösebb bemondásnak. Amikor csak szimplán vagy szánalmas és nem gondolkodsz.

2019. nov. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!