Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha zaklat és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilike2001 kérdése:

Mit tegyek ha zaklat és zsarol az exem?

Figyelt kérdés
Voltam olyan hülye hogy küldtem neki fehérneműs és félmeztelen képet.Most ezekkel zsarol és én már lelkileg kikészültem.

##ex#zsarolás#zaklatás
2019. nov. 2. 19:46
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó hogy nincs igazuk hanem arról hogy szépen is le lehet írni.Tudom hogy hülyeséget csináltam de attól nem leszek hülye.



Van bizonyítékom úgyhogy ezzel nincs baj.De valahogy nem hiányzik egy rendőrségi ügy nekem. Van elég bajom ezen kívül is.Remélem annyiba marad a dolog és nem ír többet.

2019. nov. 2. 20:01
 12/31 anonim ***** válasza:
12%
rendőrbácsi kiveri a képeidre. Amúgy semmi nem történne, még a rendőr mondaná h felelőtlen vagy h képeket mutogatsz másoknak, akár ex akár nem az. Az exed meg bekamuzhatja, hogy valaki ellopta a képeket tőle. Ne adj ki soha képeket magadról.
2019. nov. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Megtanultam és soha többet nem fogok ilyent csinálni.Túl naív voltam de ez nem fog többet előfordulni.
2019. nov. 2. 20:05
 14/31 anonim ***** válasza:
0%
Hány évesen sikerült ilyen naív lenned? A rendőrség egy bírságot adna neki maximum ami a te állapotodon nem segít. Próbáld meg máshogy megoldani
2019. nov. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

Én se értem, miért félsz a rendőrségtől.

De első körben nem kell följelentést tenni. Csak fenyegetni vele. Tehát az exednek mondd meg, hogy ha másnak elküldi ill. nyilvános helyre kirakja a képet, semmi gond - rendőrségi ügy lesz belőle. Gyorsan tedd hozzá, hány év börtönt lehet ezért kapni. Akkor lehet, hogy meggondolja magát.

2019. nov. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok és hát eddig a könyvek világában éltem mert könnyebb volt odamenekülni.Most kezdtem úgy mond a világ felé nyitni de ez persze nem sikerült. De legalább megtanultam a leckét.Egy élet tanulság volt.Azért hagyom így a dolgokat mert lehet a rendőrség csak rontana rajta.
2019. nov. 2. 20:15
 17/31 A kérdező kommentje:
Már megfenyegettem hogy feljelentem de ő csak kinevetett és azt mondta hogy leszarja
2019. nov. 2. 20:16
 18/31 anonim ***** válasza:
13%
így jártál :) most legalább megtanulod :)
2019. nov. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Egy életre megtanultam azt már biztos.
2019. nov. 2. 20:25
 20/31 anonim ***** válasza:

Az én páromnak is van meztelen képe rólam, viszont nekem is van róla. :D


Neked esetleg nincs róla olyan képed?

Meg azok a képek mennyire olyanok?

2019. nov. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!