Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, lányok, ha rátok ír itt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok, ha rátok ír itt, vagy bármilyen anonim oldalon valaki ismerkedés céljából, és nem válaszoltok, nem is vagytok kíváncsiak arra, hogy ki van a másik oldalon?

Figyelt kérdés
Persze nem láttátok még az embert, csak ismeretlenül érdeklődik.

2019. nov. 4. 15:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem.
2019. nov. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Anonim oldalakon az ír rá a másikra aki egy szerencsétlen, mert el kell bújnia.
2019. nov. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%

Nem, abszolút nem érdekel ki ír rám.

21/L

2019. nov. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem, miért lennének kíváncsiak arra, hogy egy ismeretlen, arctalan pofa rájuk ír, hogy "Heló! mizu?"
2019. nov. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Ha kíváncsi lennék, akkor válaszolnék. Mondjuk én a normális érdeklődőket udvariasan visszautasítom, ebben az esetben sem érdekel ki ül a másik oldalon. Csak a tahóknak nem írok vissza semmit, meg azoknak akik 50x írnak ugyanazzal a szöveggel.
2019. nov. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nem szeretek online ismerkedni. Ráadásul elég kicsi a valószínűsége hogy ott lakik ahol én, így még ha jól ki is jövünk akkor sem lenne értelme.

Azt meg különösen nem szeretem ha kiírok egy szimpla kérdést valami problémámról erre jönnek a privátok hogy akarok-e ismerkedni..amikor baromira nem ez a kérdés célja.

2019. nov. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Többször is előfordul ez, hogy írnak privátot. Nem értem, hogy miért itt ismerkedik, menjen olyan oldalra, ami kimondottan erre a célra szolgál, fotóval stb. Miért nem teszi?

Nem, nem vagyok kíváncsi ki szeretne megismerni úgy, hogy olvasta egy válaszom, amiből még csak az sem derül ki, hány éves vagyok. Élőben szeretek ismerkedni.

2019. nov. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az elejen meg kedvesen tudattam hogy hazas vagyok. De mikor jöttek azzal hogy amirol nem tud a ferjem az nem faj, oket nem zavarja stb azota ismerkedos privatra nem valaszolok.
2019. nov. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Aki egy ilyen oldalon akar célzottan barátnőt szerezni azzal nagy gond van. Ha valakinek annyi elég az ismerkedéshez és esetleges szexkapcsolat felvetéséhez (több ilyen üzenetet kaptam már), hogy a másik vélhetően nőnemű arra nem igazán vagyok kíváncsi.

Volt akivel beszélgettem egy darabig, igaz más nőkkel de van akivel a kapcsolatot is tartom azóta. De ők mind valamilyen válaszommal kapcsolatban írtak rám.

2019. nov. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
53%
Általában nem kiváncsiak és nem is válaszolnak. Napi 100 levelet kapnak kanos csávóktól akik mindenkire írnak. Telített a piac az ilyen oldalakon férfiből. :D
2019. nov. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!