Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért van az, hogy ugyanaz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az, hogy ugyanaz a viselkedés a élőben és online felületen más reakciót vált ki?

Figyelt kérdés
Pl. a való életben ha nyolcszor elsétálok a csaj előtt, mert nem merem leszólítani ő már görcsösen markolássza a retiküljét és azon töpreng, hogy ki akarom rabolni vagy csak simán megerőszakolom míg ha netes társkeresőn megemlítem, hogy időtlen idők óta figyelem a profiljukat akkor azt bóknak fogják fel.
2019. nov. 4. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem mindkét eset elég creepy, de te tudod.
2019. nov. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%

1. Tanulj meg normálisan magyarul helyesen írni!

2. Ahelyett, hogy élőben szerencsétlenkedve keringsz körbe-körbe, mint libaf.s a levegőben, szimplán a szemkontaktust kéne vele felvenni és akkor nincs idegroham.

Neten is csak nézed őt, nem járkálsz körülötte.

2019. nov. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezen jot nevettem. Mindig az a pelda jut eszembe, hogy igen nyilvan mas a reakcio eloben. Online feluleten sokan "beszelgetes" kellos kozepen egyszercsak eltunnek, majd x ido mulva kozlik o bocs kozbejott egy telefon vagy elrohantam a sutohoz vagy ki kellett szaladnom a postashoz vagy jott egy baratnom. Siman elnezi mindenki es nem reklamalnak, hogy azert egy hi vagy pill vagy szia valami tortenttel elkoszonjenek.

Eloben ugyanakkor elegge paraszt dolog egy szo nelkul fakepnel hagyni a masikat vagy szo nelkul folvenni a telefont vagy peldaul kimenni onnan ahol a masik van aztan visszaterni x ido mulva es ugy folytatni mintha mi se tortent volna.

2019. nov. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mert online nem tudnád elrabolni a retiküljét.
2019. nov. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!