Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az autós oktatók tényleg mind...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az autós oktatók tényleg mind csajozósak?

Figyelt kérdés
2019. nov. 5. 22:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, biztos van pasizós is.
2019. nov. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Múltkor egy pasizós mászott rám egy diskoban. Lengyel nő volt. gyönyörű.
2019. nov. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát amikor én tanultam, mi az oktatóm szeretőjét furikáztuk, akitől volt egy gyereke :D de lehet nem mind ilyen.
2019. nov. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Dehogy. Csak teleszkópos nyelet biztosítanak váltó helyett.
2019. nov. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Enyém egybunkó kretén volt
2019. nov. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

ha jó csaj vagy, akkor igen.

Nagyon impotensnek kell lenni egy jó nőt ignorálni ilyen helyzetben.

2019. nov. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%

Ha középkorú akkor nem, csak úgy csinál, mintha, de a felesége első parancsára kucorodik össze. Legalábbis kollégám (nem autós oktató) így szokta, hogy mindig nyomja a nagy csajozásokat, de csak mint az olaszok, mert egyrészt a feleségéhez hűséges, másrészt kb. azonnal ugrik a parancsra :D



Mondjuk ez utóbbi vicces látvány mikor egy ilyen hencegő csajozása végződik így, hi hi hi

2019. nov. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az enyém vicceket mondogatott arról hogy a nők milyen hülyék a vezetéshez,szóval nem nagyon éreztem hogy fel akarna szedni.
2019. nov. 6. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ahova én jártam tanulni, ott volt egy ilyen darab. De háromból egy volt ilyen, viszont ő mindenre mozdul, ami nőnek néz ki. Eléggé rosszakat is hallottam róla, fogdossa a nőket, szóval szerintem egyszer még kapni fog, ha nem is feljelentést, de egy sallert biztosan, ha eddig még nem kapott volna. Nem egyszer láttam a városban, hogy megy a tanulóval és azt nézi, hogy milyen nő megy az utcán, de nem csak odapillant, hanem bámul, a tanuló meg azt csinál, amit akar...
2019. nov. 6. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az én oktatók az elejétől a végéig próbálkozott.
2019. nov. 6. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!