Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rám mászott az autós oktatóm....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rám mászott az autós oktatóm. Hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés
Szóval egy 50-egynéhány éves, családos emberhez jártam vezetni. Eléggé perverz volt már az elején, de akkor még poénnak fogtam fel, gondoltam legalább nem unalmasan telik az óra. Aztán ahogy telt az idő, egy csomószor elmondta, hogy én vagyok a kiskedvenc, és hogy mennyire bombázó vagyok (pedig rohadtul nem), és így meg úgy dicsért. Ez azzal is járt, hogy sokszor fogdosta a combom, és olyan is volt, hogy továbment, de akkor azért rászóltam. Borzasztó naiv vagyok, tudja, hogy nincs senkim, egy csomószor meg is hívott kávéra vezetés alatt, én hülye meg nem utasítottam vissza. A dologhoz hozzá tartozik, hogy tegnap levizsgáztam forgalmiból, ő meg elhívott autókázni, persze a nagy örömömben meg egyben fáradtságomban igent mondtam, de utólag tudom, hogy mit akar. Mégis mit mondjak neki majd? A lánya tudtommal egyidős velem. Soha nem tennék olyat, amivel árthatnék a családjának.
2016. jún. 17. 16:20
1 2 3
 1/27 Bence_ ***** válasza:
31%

Családjának ő árt.

Ha neked van kedved vele lenni akkor legyél ha nincs akkor mond le.

Elmondod, hogy átgondoltad és Nem.

2016. jún. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Titusztitusz ***** válasza:
Nem igaz, hogy semmi indokkal nem tudnád lemondani ezt az undorító találkozót...Ha másnem, mond azt, hogy "nem érzed jól magad", vagy hogy közbe jött ez-az, vagy egyszerűen mond neki az igazat:Átgondoltad a dolgot, és ezennel lemondod az "autókázást"...Én nem értem sokszor, hogy emberek miképpen lehetnek ennyire gyámoltalanok...Na...Ha én lennék a helyedben, azt hiszem nem okozna gondot egy percig se, hogy miképpen is mondjam le ezt a "kocsikázást"...
2016. jún. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Mivel már levizsgáztál, ezért sokat nem kell tenned, egyszerűen ne menj a közelébe.


Egyébként ismertem egy ilyen 50-es autósoktatót, minden hónapban új 17-19 éves cicákkal hetyegett, el is tartotta őket, szóval jól működött a piac, ha nem akarsz ilyet, akkor ne menj be ebbe az utcába

2016. jún. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
28%
Es ilyen lanyok csodalkoznak hogy pasik zaklatjak oket, amikor a konkret kozeledesre igent mondanak. Most mar letepted, szagoljad.
2016. jún. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
5%
A lányoknak oda kell adniuk magukat az oktatójuknak, ez egy íratlan szabály, te sem bújhatsz ki alóla ...
2016. jún. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Titusztitusz ***** válasza:
76%
4-es...Azért ennyire ne ítéljük már el a kérdezőt...(Némely hozzászóló már teljesen úgy beszél róla, mintha valami ócska ribi lenne, holott szerintem ez MESSZE NEM LEHET ÍGY...)Fiatal lányka lehet, aki még nem ismeri eléggé az életet, meg az emberi mocskosságot, pofátlanságot, aljasságot...Reméljük, hogy ez a mostani esete jó lecke volt a számára egy életre, és sokat is tanult belőle...
2016. jún. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan dolog, hogy aki akar valamit, az megoldást talál, aki nem, az kifogást. Ha akarod, lerázod.
2016. jún. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Megmondod neki,hogy nem akarsz vele találkozni többet, ő volt az oktatód, sikeres lett a vizsga, kösz perverz tatus, ennyi volt a kettőnk viszonya. Viszlát!
2016. jún. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Jelentsd be a suli vezetőnél.. ez nem normális.. apum is oktató,van néha olyan csajszi aki vevő ezekre, meg van akivel elmennek néha bulizni.. de semmi komolyabb

Van akivel még a legelején volt jó viszonyuk s mai napig barátok, mondjuk ő srác s velem egyb idős. (30n)

2016. jún. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, legfőképp a 6-osnak. Nem tartozik a dologhoz, de az egész gyerekkorom azzal telt el, hogy kiabáltak velem, mindenben alul maradtam, így aki alapból egy alá-fölé rendeltségi viszonyt éreztet velem (pl. ő a fogdosással), azzal szemben a mai napig alul maradok. Gondolom olyan meg mással is megtörtént már az élete során, hogy felspannolt állapotban hozott egy döntést, amit később megbánt. Rosszul jött ki és kész, de ettől még lefeküdni biztos nem fogok vele. Szimpla rosszulléttel azért nem akarom lemondani, mert arra mindig az az első reakció, hogy legyen másik időpont. Találkoznom meg akkor is kell még vele, ha nem akarok, mert vannak még elintéznivalók a jogsival kapcsolatban. Szóval olyan tanácsokat várnék, amin nem tud fogást találni, és nem olyanokat, hogy most már egyem meg, amit főztem. Tudom, hogy sz**ban vagyok, de nem kell, hogy hullámozzon.
2016. jún. 17. 17:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!