Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jarnatok egy nagyothalloval?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jarnatok egy nagyothalloval?

Figyelt kérdés
Nem veszesen az, a hetkoznapokban nem szamottevoen tunik fel, es a hallokeszuleke is miniatur.
2019. nov. 6. 22:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha egy csinos nöröl van szo akkor igen
2019. nov. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Bakker s lenyeg lemaradt, pali vagyok. :D bocsi.
2019. nov. 6. 23:08
 3/11 anonim ***** válasza:
18%

Bocsi, de nem. Van egy munkatársam, 50 körüli férfi és nagyot hall. Borzasztó kellemetlen vele beszélgetni, mert emelt hangon kell beszélnem és állandóan visszakérdez és félreérti a mondandóm. Pedig van fülhallgatója. Számomra fontosak a jó beszélgetések, amit egy nagyothallóval nem tudnék megtenni.


L/23

2019. nov. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Csak ha olyan profi, mint a nagyanyám, aki megpróbálja kitalálni az elhangzottakat, természetesen mindig rosszul sikerül.
2019. nov. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Csak erdekel a dolog. Igazabol soha nem volt gondom a csajozassal, sok baratnom volt, mert egyebkent egesz jokepu vagyok. Bar titkon van bennem ez miatt egy kis szorongas az teny, de mindegyik csajom tudta, nem ez miatt lett vege. Csak erdekel az anonim nok hozzaallasa. Es velem nem kellemetlen beszelgetni, csak a kozelebbi ismerosok tudjak, es hangosabban sem kell. Es amugy hallokeszuleknek hivjak, nem fulhallgato :D
2019. nov. 6. 23:26
 6/11 anonim ***** válasza:
27%
TESSÉK?
2019. nov. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez esetben lehetne róla szó. Küldesz priviben képet? Kiváncsi vagyok mennyire vagy tényleg jóképü.
2019. nov. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
33%

Hogy hívják a süket nyuszikát!?

NYUSZIKA!!!!!!!!

2019. nov. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha amúgy nem akadályoz szerintem lényegtelen. Legalábbis számomra az lenne.
2019. nov. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Miért ne :)

Nekem a feleségem hallókészülékes, 90% kedvezménnyel használhatja a vonatot, volánbuszt, ingyen tömegközlekedhet a városban, kísérőként meg én is igénybe vehetem így a járatokat kedvezően. Nem zavaró (vagy már meg szoktam) +, otthon hangosan szokta a tv t hallgatni, néha rá szólok, meg kicsit hangosabban kell hozzá beszélni, ha nincs rajta.

Van hallókészülékes barátnője is, aki a hallókészülék nélkül tényleg alig hall, de attól függetlenül nagyon aranyos lány.

2019. nov. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!