Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyeim. Ti járnátok egy 32...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim. Ti járnátok egy 32 éves félénk visszahúzódó fiúval, aki még szűz?

Figyelt kérdés

Normálisan néz ki. Rendes, kedves, udvarias.


Csak azért szűz mert nehezen ismerkedik és keveset jár társaságba.


(Egyik barátunk ilyen és a fejábe vette, hogy neki már sohanem lehet senkilye. Szerintem ez nem igaz, de kíváncsi vagyok a másik nem véleményére is.)


2019. okt. 20. 12:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
oszinten? nem igazan, emberelje meg magat.
2019. okt. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
43%
Nem.
2019. okt. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
32 éves FIÚ? Nem.
2019. okt. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%

Nem.

Az ilyeneknek jobb híján általában csak elvált gyerekes nö jut.

2019. okt. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%

Bár nem vagyok hölgy, de nem igazán értem ezt a szűz dolgot. Annyi ilyen kérdés van itt GyK-n...

Hölgyeknél, ha meglátnak egy férfit, akkor ott van a fején egy Szűz bit és amíg az 1, addig nem járnak vele, de ha 0, akkor igen?! :D

Nem az a probléma, hogy szűz, hanem az, hogy nagyon nehezen ismerkedik.

2019. okt. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%
Akinek 32 évesen még nem volt kapcsolata,azzal valami nagyon nincs rendben.
2019. okt. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%
5-ös nem az a baj hogy szüz,hanem a gond az amivel a szüzesség jár 32 évesen,a kérdezö is azzal nyitott hogy teli van komplexussal hogy Soha senkinek SEM Kell STB egész életére kihathat..
2019. okt. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
30%

Nem.


1. Túl idős hozzám.

2. Sokat járok társaságba, és ha nem tudna jönni, rossz lenne "otthon hagyni".

3. Sose jelent jót, ha valakinek ott kimerülnek a jó tulajdonságai, hogy kedves és udvarias. Nekem azt tanították, hogy ezek alapvető dolgok.

4. Rosszat sejtet, ha valaki 32 évesen is fiú, és nem férfi.

5. A leírás alapján tele van komplexusokkal (valószínűleg pont a szüzessége miatt), és az ilyet nagyon nem szeretem.

2019. okt. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
63%
Esélytelen
2019. okt. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%
Én ismerek 3 szűz nőt 30 felett, és egyikükről sem mondod meg, hogy az. De férfiaknál a szexuális teljesítmény nagyon egyben van mindennel, ezért benne van, hogy tényleg annyira hergelik magukat emiatt, hogy nőgyűlölők lesznek. Nem mondanék nemet, ha keresnék párt, de előbb alaposan meg kellene ismerni, hogy nem olyan-e, aki csak addig kedves, míg nem utasítják el.
2019. okt. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!