Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok mikor a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok mikor a párotok az alábbi szöveggel szeretne megnyugtatni?

Figyelt kérdés

Elsősorban férfiaktól kérdezném, hogy mint gondoltok mikor a barátnőtök azzal a szöveggel szeretne megnyugtatni, hogy ő csak azzal képes lefeküdni akibe szerelmes ezért megbízhatsz benne?

Ezután megnyugodtok, vagy még inkább gyanakvóak lesztek?

Engem már csalt meg olyan nő aki ezzel a szöveggel jött, most meg az új barátnőm szájából is hallottam. Mit mondjak, nemigazán azt a hatást érte el amit várt.



2019. nov. 7. 00:31
 1/6 anonim ***** válasza:
12%
Ha már nagyon igénylem a szexet akkor hagyom az egészet,majd talán utána rá kérdezem, tudom butaság de ha jó a nő.
2019. nov. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezen múlik. Neked rossz élményeid vannak erről a mondatról. Ettől még nem biztos, hogy ugyanaz lesz a vége.
2019. nov. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
En igaz no vagyok, de szerintem megnyugodhatsz. Az elozo baratnoddel pehhed volt, a legtobb no ezt tenyleg komolyan gondolja. Kb mintha azt mondana, hogy nagyon szeretlek, szerelmes vagyok beled, semmi ertelme nem lenne annak, hogy massal fekudjek le. Ha komoly lanyrol van szo, akkor valoszinuleg komolyn is gondolja. Egyebkent a legtobb no igy van ezzel, szoval nem meglepo hogy tobben is ezt mondtak mar neked. Persze aztan mindig fenn all a lehetoseg hogy hiba csusszon a gepezetbe, de altalanositani nem szabad.
2019. nov. 7. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

50-50%

Volt nekem is olyan barátnőm aki olyan szinten belehazudta minden nap a szemebe hogy szeret és soha nem csalna meg, hogy simán elmehetett volna színésznek.

Mármint mondta ezt úgy, hogy közben már hónapok óta heti 1-2 alkalommal mással (is) kezeltette a sunáját rajtam kívül.

Nyilván egy ilyen után már gyanakvó lesz az ember, főleg ha korábban szemrebbenés nélkül hazudtak már napi szinten a szemébe.


Egyébként meg ez a duma, hogy csak ha szerelmes belé...ennyi erővel hirtelen fellángolásból szerelmes lesz, aztán lefekszik egy férfival melletted.

Úgy hiszem volt már ilyenre 1-2 példa a történelem során.

Gyakorlatilag nem hazudtolja meg magát, neked meg egy szavad sem lehet mert ő előre szólt.

Hülyeség az egész, a bizalom nem kimondott szavakon, aranyköpéseken, meg bölcsességeken múlik, hanem kizárólag a tett az ami számít egy kapcsolatban.

2019. nov. 7. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy embert, aki féltékeny vagy bizalmatlan, szóban amúgy sem lehet megnyugtatni... En nem törném magam a helyében, megmondanám, hogy szeretem, a többit meg nézze meg maga. Akár a Facebook vagy akármilyen fiókomban is, ha neki az kell ahhoz hogy megnyugodjon...
2019. nov. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 torkosborz ***** válasza:
Megnyugodhatsz. Nem hazudik, ha azt mondja, hogy csak azzal fekszik le, akibe szerelmes lesz. Vannak akik mindenkibe szerelmesek lesznek.
2019. nov. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!