Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem tetszik nekik hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tetszik nekik hogy kövér vagyok, miért írnak rám társkeresőn ilyen sértő de bókolós szöveggel? Ennek mi az értelme?

Figyelt kérdés
Van fennt sok egészalakos képem, nem titkolom a testalkatomat. Nagyon gyakran kapok olyan üzeneteket hogy "szép az arcod" "nagyon helyes arcod van, szépek a szemeid" "az arcod nagyon megfogott". Ezek úgy gondolom egyértelmű célzások arra, hogy a testem nem jön be nekik egyáltalán, hiszen akinek összességében tetszem az úgy fejezi ki magát hogy szép nő vagyok, csinos vagyok, nagyon tetszem neki stb, szóval értitek a különbséget. De akkor mi viszi rá őket, hogy rámírjanak, ha nem vagyok az esetük? Vagy úgy gondolják az arcom tetszik nekik, és majd ledobok 25 kilót pár hét alatt a kedvükért?
2019. okt. 16. 18:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%

"De akkor mi viszi rá őket, hogy rámírjanak, ha nem vagyok az esetük?"


1. Lyuk van rajtad.

2. Szép nőkből nem jut nekik elég, hát beérik kevesebbel.

2019. okt. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Valószínűleg tényleg szép arcod van és nagyon megfogja a férfiakat. Semmi baj ezzel, ha nem úgy folytatja, hogy le kellene fogynod. :)


Nem mindenki a szavak embere. :)

2019. okt. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Azt hiszik, hogy egy duci nőnek nincsenek Igényei, és az első paraszttal lefekszik aki minimálisan is bókol neki. Kéne nekik a szex, sötétben bármilyen lyuk megfelel. Ne foglalkozz ezekkel.
2019. okt. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Nem kell túlkomplikálni. A pasik ilyenkor csak arra gondolnak, hogy szép az arcod, semmi többre. Minden mást te magyarázol bele.
2019. okt. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Én úgy gondolom, hogy nagyon szép arcod lehet és nem hiszem, hogy rád írnának, ha a testeddel problémájuk lenne. Túlkomplikálod. 30N
2019. okt. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezt tényleg nagyon bepemagyarázod. Nekem sportos alkatom van, de társkeresőn nem kérkedtem vele. Volt egész alakos kép, de egyik sem az az agyon pózolós, mesterkélt valami. Leginkább mert nincsenek olyan fotóim, edzős képet, ahol pedig kevesebb ruhában látszik az alakom, nem teszek ki ilyen helyre. Szóval volt pár egész alakos, amin saccperkb látszódott, hogy hogyan nézek ki, és pár portré. A férfiak szinte mind a szememet, arcomat, hajamat dícsérték. Nem az alakomat.

Szerintem sok férfi direkt nem teszi ezt szóvá, még ha tetszik is nekik, mert nem akarják egyből elvágni magukat, hogy "persze, ez is csak a szexre megy". Nyilván olyan nőknél, akiknél minden a kirakatban van simán megteszik, mert annyira is akarják (eleinte, aztán elválik). Szóval szerintem komoly szándékúnak és érdeklődőnek akarnak tűnni, még ha kissé sablonosan is. De most komolyan...te örülnék olyannak, ha azzal írnának rád, hogy milyen csuda melleid vannak, vagy hogy nekik mennyire zsánerük a hozzád hasonló töltött galamb alkat, vagy inkább forgatnád a szemed, hogy "ehh, már megint egy kanos barom"? Mert én biztos ezt gondolnám, ha valaki egyből az alkalomra kezdene nyáladzani bármilyen formában.

2019. okt. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus belemagyarázás a részedről, nyilván ha nem tetszene az alakod, nem írnának rád. Az arcodat azért dicsérik mert valszeg tényleg nagyon szép, ennyi.

Tanuld meg kezelni a komplexusaidat és ne vetítsd rá mindenkire.

2019. okt. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
9%
Te tudod magadról h nem vagy csinos akkor miért várod el, hogy azt írják csinos vagy? Egy kancsinak én sem mondanám h szépek a szemeid, de attól még érdekelhet és bókolnék neki.
2019. okt. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%
8: Miből gondolod hogy nem csinos? Lehet hogy arányosan vastagabb. És akkor mi van? Attól hogy neked csak a vékony nők a csinosak, másnak nem feltétlenül.
2019. okt. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
21%

Nem kéne inkább lefogyni?


A kérdésed alapján tisztában vagy a súlyproblémáddal, ami ráadásul kisebbségi komplexusokat szül benned, és ezt rávetíted mindenféle, nem a testalkatodat illető bókra.


Mégis mit vársz? Dicsérjenek meg, hogy milyen csinos vagy? Az elhízás nem hogy nem esztétikus, de még egészségtelen is. Tegyél ellene!

2019. okt. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!