Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan vennétek olyan palit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan vennétek olyan palit aki több kérdésre is elküldi itt a szokásos megismernélek szöveget, ugyanazzal a szöveggel?

Figyelt kérdés
Ez persze úgy derül ki,hogy több kérdést tesztek fel anonim,különböző témákban,és egyszer csak azt látod hogy mindegyikre ír.
2018. szept. 25. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szánalom.com
2018. szept. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Te meg sumákolsz kamuregekkel vagy egy régről tolsz több kérdést. Miben vagy jobb?
2018. szept. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Válasz alapján is megtalálnak azok, akik a sablon szöveget másolják be minden üzenetbe. Maximum csak az üzenet témáját változtatják meg. Egyrészt, ja, unalmas. Másrészt vannak normális hangnemű üzenetek, és meg tudom érteni, hogy van aki magányos, beszélgetni akar, hát kihasznál minden lehetőséget.
2018. szept. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, én is tapasztaltam már ezt, nyilván bejelentkezik minden szimpatikus kérdésre hátha alapon.
2018. szept. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, mert már letiltottam.
2018. szept. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdezni nem szoktam, de a válaszaim alapján volt már több olyan férfi, aki ugyanazzal a szöveggel küldött többször üzenetet. Egyébként nem tudnám komolyan venni.
2018. szept. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Aki totálisan ugyanazt küldi, azzal nem foglalkozok. De többször betalálnak ugyanazok különböző szöveggel, amin látszik, hogy belevittek egy kis egyénit is, őket általában megtisztelem egy válasszal, mert csak magányosak, akkor is, ha általában van párjuk.

Akinek nem válaszolok, az általában azért van, mert volt már vele olyan párbeszédem vagy képcserém, ami nem jól sült el. Ilyenkor feleslegesen nem pazarlom az életidőmet. Egyetlen férfi volt itt, aki igazán megfogott. Már az első levele egész más volt, mint bárkié itt a gyakorin. Soha nem fogok hozzá hasonlót találni.

2018. szept. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!