Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti milyen esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti milyen esetben bámuljátok meg az exetek új párját?

Figyelt kérdés

Több éve szakítottatok, szembejonnek kezenfogva.

Miért nezned meg hosszasan, de tényleg feltűnően, ami már gáz?


2019. szept. 23. 20:08
 1/4 A legrosszindulatúbb ***** válasza:

Vállasabb-, izmosabb-, jóképűbb-e? Ja és bőrszín, szemszín, hajszín is befigyel természetesen. Nyilván kell egy preferencia, ami alapján fejleszthetem magam, már ami a genetikai adottságaimból telik. Tehát sűrű, sötét arcszőrzetet soha nem fogok tudni ereszteni, mert alapból hiányos. Barna szemeket nem fogok csigaként növeszteni kék helyett. Soha nem lesz egyenletes, patent, selymes, barna tónusú bőröm. Az arcom se túlzottan megnyerő, mondhatni átlag alatti, de igyekszem nem Hókuszpókként feltűnni nyilvánosan. Ha pár napig hiányosan étkezem, azonnal meglátszik rajtam, hogy keskenyedek, miközben pocakról semmi nem fogyatkozok, ez utóbbi például egy kimondottan gusztustalan tulajdonságom.

Tehát megfigyelem, s nyugtázom, hogy jobb nálam. Ennyi.

2019. szept. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jobbnak vagy rosszabbnak tartja magánál.
2019. szept. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én semilyenben nem "bámulom ". Ha épp szembe jön nyilván látom de minek bámuljam? Az exeim nem érdekelnek így a pasijuk sem. És az biztos, hogy nem gondolkozok olyanon, hogy jobb e nálam vagy sem.
2019. szept. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak arra tudok gondolni, hogy újabb áldozat
2019. szept. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!