Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság tényleg alap elvárás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság tényleg alap elvárás női részről huszonéves korban hogy pár havonta reptesd valahová nyaralni?

Figyelt kérdés
2019. nov. 9. 11:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
Nem. Tőled senki nem akar még csak hasonlót sem, ne aggódj!
2019. nov. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%
Veled meg a sarki kocsmaba se mennek Balazs.
2019. nov. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Havi 400bol?
2019. nov. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
98%

Balázska, amennyi energiát belefektetsz ezekbe a kamu kérdéseidbe, ennyi erőből már rég kitanulhattál volna egy piacképes szakmát vagy rég elhúzhattál volna külföldre dolgozni. Legalább nem szívnád el előlünk a levegőt.

Nem rinyálni kell a nőket hibáztatva, hanem magadat kéne rendbe szedni. Évek óta rinyálsz, mit változtatták az életedben ennyi idő alatt?

2019. nov. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ő itt dolgozik. Nincs ember, aki ennyi időt ölne bele ilyen hülyeségbe.
2019. nov. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
26%
Nem mindenki ilyen de vannak olyan nők akik elvárják de kíváncsi vagyok hogy azok a nők tudnák azt viszont nyújtani keres annyit például?
2019. nov. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
25%
Ezert nem jovok ossze senkivel. Szerencsere megengedhetem magamnak, hogy utazgassak.
2019. nov. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem várom el senkitől, hogy megtegye ezt nekem, ugyanis én is el tudom intézni.


Egyrészt több tanulmányi utat meg szoktam nyerni (Skóciában élek, jelentősebb több ilyesmire van lehetőség), másrészt sok külföldi barátom van, akikkel kölcsönösen meghívjuk magunkat egymáshoz. Áprilisban például az ausztrál levelezőtársamhoz megyek, aki meghívott magukhoz két hétre. A repülőjegyen kívül szinte semmit nem kell fizetnem.


Amúgy lehet nagyon olcsón is lehet utazni, csak kicsit kreatívabbnak kell hozzá lenni. Ilyen például a Lingoo oldal ( [link] ) rengeteg lehetőséget kínál, hogy szinte bármilyen országban találj családokat, akiknél lakhatsz, és esetleg egy kis plusz pénzért tanítanak a nyelvre vagy körbevezetnek a városban.


Általában a szálláson szoktunk a barátaimmal spórolni a legtöbbet, gyakrabban megyünk kempingezni vagy kis nyaralókba, igazából a szállásnak csak a holléte számít, úgyse bent fogunk lenni.


21/L

2019. nov. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem egyáltalán nem elvárás. A családommal évente 1-szer vagy 2-szer megyünk nyaralni külföldre repülővel. Nekem ennyi pont elég. 28/L
2019. nov. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Fiatalabb koromban sem vártam el, meg most sem. Mindig megálltam a lábamon.
2019. nov. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!