Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, meg szoktátok nézni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, meg szoktátok nézni a kirívóan csúnya és taszító férfiakat is?

Figyelt kérdés
Párszor észrevettem mostanában, hogy kicsit hosszabban rám néztek lányok. Pedig kifejezetten csúnya vagyok minden szempontból (idétlen arc, magas és vékony testalkat stb.). Ez csak egyfajta szánakozó nézés, ilyenkor gondoltok bele hogy milyen szerencsétlen az adott férfi?
2019. nov. 9. 22:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Ja, és mostanában mióta gyakorin a “Szexualitás” témakörben is válaszolgatok és latom milyen arcok vannak, el szoktam gondolkodni, hogy tuti az egyik incel innen vagy nem innen de incel. 😅
2019. nov. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!