Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is úgy látjátok hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is úgy látjátok hogy egy vonzó csinos vékony lányok levegőnek nézik a csúnya előnytelen külsejű nagyon vékony, nagyon alacsony vagy kövér férfiakat?

Figyelt kérdés
Sokszor úgy érzem hogy ember számba nem veszik őket és most nem PÁRKAPCSOLATRA gondolok első sorban hanem az élet minden területére gondolok....
2019. jún. 6. 07:31
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Nemcsak a vonzó, csinos, vékony lányok, hanem minden lány. Velem az átlagos vagy annál jobb külsejű lányok szó szerint nem is állnak szóba, ha nem muszáj.
2019. jún. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
77%

Még tiszta szerencse, hogy az egyik ügyfelem se túl vékony, se nagyon kövér, se irgalmatlan csúnya, így a csinos barátnője nem zárta ki amiatt, mert a két karja fejlődési rendellenesség miatt akkora maradt mint egy 6 évessé.

Vagy ez már az előnytelen külső kategória lenn?

2019. jún. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
8%
Igen, ha nincs elég pénze, nem jó befektetés a nőnek.
2019. jún. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem vagyok arcra sem csúnya egyáltalán, sem nagyon vékony (72kg) és nagyon alacsony sem (183 centi) és láss csodát, mégis levegőnek néznek a nők :D
2019. jún. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Én pl a vonzó férfiakkal és a nőkkel sem szívesen állok szóba, ha nem muszáj.
2019. jún. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

Ezeket a kérdéseket nem igazán szoktam érteni. Miben nyilvánul meg hogy levegőnek nézik őket? Melyik az az életszerű szituáció a mindennapokban ahol random emberekhez konkrét cél nélkül ha nem muszáj és nem akarsz belőle minimum dugás te oda mész cseverészni?

Mit kéne csinálni hogy ne legyél levegőnek nézve? Mindenhol beszélgetni veled? Vagy minden szembejövővel felvenni a szemkontaktust és vigyorogni mint a vadalma? Mitől lennél elégedett?

A társadalmunk úgy van kialakitva (de szerintem nem csak a miénk) hogy az utcán bankban postán magaddal foglalkozol nem idegenekkel pacsizol. Két esetben szól egymáshoz két idegen. Ha valamit az adott emberrel kell elinteznie pl a bankban az irodistával vagy ha akar valamit a másik embertől. Ilyen lehet az ellenkező neműek esetében a szexualis érdeklődés esetleg ha a buszon az illető útba van.

Nagyon ritka hogy random módon idegenekkel beszélget az ember és annak is kirívó oka szokott lenni.

Ez is egy olyan alap társadalmi szokás amit a komlexusos emberek magukra vesznek.

Én nemtől kinézettől kortól és minden egyébtől függetlenül nem kezdek idegenekkel. Olykor egy öreg néni megszólít vagy én szolitom meg ha segíteni szeretnék neki de kB ennyi. Aki meg buliban néz levegőnek az azt próbálja üzenni hogy hagyd békén. De ott adott hogy miért keresed a kontaktust idegenekkel.

2019. jún. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%

Ha ettől jobban érzed magad, én mindenkit "levegőnek nézek" ugyanis utcán nem állok szóba idegenekkel, akkor sem ha jóképűek. Buliba a barátnőimmel megyek és nem ismerkedni, nem keresek szemkontaktust. Ha ismerkedni akarok, az látszik rajtam. Mindenesetre, ha valaki bepróbálkozik, kedvesen elküldöm (vagy nem kedvesen, ha ő is bunkó).

Nem párkapcsolatra nem foglalkozom idegenekkel, miért tenném????

2019. jún. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem ez nem igaz.Mások által szépnek és csinosnak mondott nő vagyok,mégis bele szerettem egy magas ,kövér ,szépnek nem mondható emberbe.

És ennek már harmadik éve.Azóta is vonzónak találom ,mert olyan a személyisége.Jedves ,figyelmes és igazi úriember.

Nem minden a külső,hidd el

2019. jún. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
40%
Én alapvetően mindenkit levegőnek nézek mert nincs velük dolgom. A jó csajokat megnézem aztán ennyi, gondolom ők a helyes srácokat úgyszintén. Olyanra ne számíts hogy valaki belenéz mélyen a szemedbe aztán harapdosni kezdi a szája szélét annyira vágyik rád... :D
2019. jún. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!