Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vagytok így karácsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vagytok így karácsony közeledtével?

Figyelt kérdés
2019. nov. 9. 23:33
1 2
 1/18 Lazy Lover ***** válasza:
20%
Extra depisen beteg a lelkem és sajnos a testem is kezd megbetegedni :(
2019. nov. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Mondanám, hogy megtört vagyok, de igazából csak üres, számomra a karácsony is szomorú, legalábbis a tavalyi egy hozzátartozóm halálához kötődik.
2019. nov. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Mondanám, hogy még mindig az évszaknak megfelelő időt várom, de már beletörődtem.
2019. nov. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Hol van még a karácsony!
2019. nov. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%
Jól csak fázik a fülem.
2019. nov. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%
Köszönjük, jól. :) Most költözünk saját lakásba, a két ünnep között pedig elutazunk, az újévet is máshol tartjuk (elegünk lett a béna és erőszakos családlátogatásokból, egy nap alatt lezavarjuk az ünnepeket anyukámékkal, a többiekre meg nem vagyunk kíváncsiak amúgy sem, mert csak veszekedni tudnak)
2019. nov. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
28%

Saját lakás, 3 autó, sok pénz és nincs akivel megosszam 🙁 Megpróbálok pozitív maradni és a teremben levezetni a feszültséget, aztán meglátjuk mi sül ki belőle.

De igazából mindegy hogy szegény vagy gazdag vagy, érzelmeket nem vehetsz és az néha többet ér mint egy milliós csekk. (Most fizettem ki 1,5-let úgyhogy én így érzem)

28F

2019. nov. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
68%
Karácsony én magam vagyok 2020 jöhet 😈
2019. nov. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
24%
Sehogy, nincs időm a karácsonyon gondolkodni. Ha lenne, akkor biztos rossz lenne.
2019. nov. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
80%

Messze van még a karácsony, november közepe sincs még.

Amúgy várom, mert nyár óta ismét hazajövök a szüleimhez (külföldön tanulok), szilveszterre pedig már szerveztünk is a barátokkal programot.

2019. nov. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!