Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhagyott? Megalázott? Kidobot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott? Megalázott? Kidobott egyetlen szó nélkül? Mit mondanál neki, ha itt állna most előtted?

Figyelt kérdés

Legyen ez egyfajta dühterápia! És mivel neki magának már nem tudod elmondani ennyire fáj amit tett, képzeld azt hogy én vagyok az az ember aki becsapott megalázott!

Próbáld úgy megfogalmazni, én és mindenki megértse ki kicsoda a történetedben. Aztán ne fogd vissza magad!

Adj bele mindent! Add ki magadból! Dühöngj! Ordibál! Képzeld el azt a helyzetet, hogy csak ketten vagytok. Nem fog megzavarni titeket semmi. Bármit is tennél, nem lesz következménye!

Tányérokat törnél, miközben ordibálsz vele? Bemosnál neki egyet? Durván megaláznád, ahogy ő tette veled? Hajrá! Akkor ezt írd le!

Erezd ki a gőzt az írás által! Mond el amit neki mondanál ha itt állna most veled szemben…

(És ha valaki fennakad azon, hogy miért is ebbe a kategóriába tettem ezt a kérdést, azok vegyék úgy hogy bemostam nekik egyet! És azt mondom: Azért mert csak! Tehettem volna máshova, nem ez a lényeg!)



2019. nov. 10. 13:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%

Én csak annyit mondanék neki :

így is szeretlek Szabi.

2019. nov. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%

Tetszik ez a kérdés! :) De én nem ordibálnék vele, nem törnék össze semmit, nem a múltban élek. Lemennék edzeni, “szétverném” a bokszzsákot és menne tovább az élet.

22/L

2019. nov. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
69%

Nem tudnék neki mit mondani. Annyira rosszul esett amit velem tett, hogy már nem tudok úgy rá nézni. Azóta volt, hogy úgy alakult rövid ideig kettesben voltunk, próbálta megbeszélni, de nem volt amit mondjak. A szeretetet és "utálatot" egy nagyon vékony fal választja el...

22F

2019. nov. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Na igen, azt végül elfelejtettem leírni (Pedig akartam!) hogy lehet ez egy vallomás is!

Egy vallomás, amit soha nem mondhattál el neki! És azóta is gyötrődsz emiatt!

De most itt az alkalom… mond el neki!

2019. nov. 10. 13:29
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
Semmilyen közlendőm nincsen felé azok után amiket megcsinált. Egyetlen szót sem érdemel tőlem nem hogy arra pazaroljam az energiámat, hogy tányérokat dobáljak.
2019. nov. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
81%
Én tudom, hogy jön még ő az én utcámba, de csak annyit fogok mondani, hogy számtalan lehetősége lett volna visszajönni az összes szar ellenére, amit velem megcsinált, de helyette inkább valahányszor belém rúgott, úgyhogy késő bánat, nekünk már nincs miről beszélnünk.
2019. nov. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondanám: jól tetted. 40F
2019. nov. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Én már túltettem magam azon, amit megtett velem. (Több, mint 2 éve történt.) Azóta írt nekem pár hónapja, hogy nagyon bánja amit velem tett és őt még mindig gyötri a bűntudat emiatt. Akkor mondtam neki, hogy én már túl vagyok ezen és ne hozzuk fel a múlt sérelmeit, remélem azóta máshogy kezeli a párkapcsolatait.


Ha élőben találkoznánk (kb semmi esély nincs erre, külföldön él) akkor is csak hasonlókat tudnék neki mondani, esetleg megkérdezném miért tette amit tett. Meg megkérdezném, hogy alakult az élete azóta.


Egyébként az volt, hogy távkapcsolatban voltunk, és ő egyik napról a másikra nem válaszolt az üzeneteimre, és kirakta facebookra, hogy egy másik lánnyal van kapcsolatban, közös képet is tett ki vele. Akkor hónapokig minden nap sírtam emiatt, és nagyon dühös voltam.

2019. nov. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak kérdésem lenne, amire csak ő tudja a választ: MIÉRT?

Mind közül a legrosszabb, hogy besétált az életembe, játszott velem, és egy szó nélkül elegánsan távozott. Semmit nem értek, nem tudom így elengedni, de megbeszélni sem.

2019. nov. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

A 8-as válaszolónak…

Azért, az jó dolog hogy tudtátok tisztázni a dolgot. Sőt ha jól értem, akkor ő maga keresett meg. így végre le tudtad zárni magadban…

2019. nov. 10. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!