Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy elhagyott, megalázott nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy elhagyott, megalázott nő ilyen bosszúra képes? Csak szerintem nem normális ez?

Figyelt kérdés

Van egy csajszi, aki kavart az unoka bátyámmal. Az unoka bátyám hülyítgette csak, elvette a szüzességét, be etette, elhitette vele, hogy többet érez, a lány naivan bedőlt neki.


Majd a bátyám elhagyta egy másik lány miatt, aki idősebb, csinosabb volt a másik lánynál.

Bátyuskám porig alázta a lányt, megmondta neki cakk-pakk hogy nem elég jó nő hozzá.


Eltelt pár hónap. A lány akit a bátyám megalázott 'visszatért'.

De nem akárhogy, külsőre rengeteget változott, és belsőre is.


Na már most a csajszi elcsalta a bátyámat valahová, és hát teljesen összezavarta.

Nem tudom mi történhetett. De valami olyasmi.. Szerintem le feküdtek. A bátyám megcsalta a barátnőjét! Pedig amúgy nagyon szereti.


De most megvan zavarodva. A lány hülyítgeti, ugyanazt csinálja a bátyámmal, mint anno a bátyám vele. Hol kedves, hol rideg. A bátyám meg kezdi elveszteni a fejét. És a barátnője sem úgy érdekli már. Pedig imádta azt a lányt.


Szerintetek normális, amit a csaj csinál? Mi értelme annak, hogy tönkretesz egy kapcsolatot?

Miért játszadozik?

Bátyám el hagyná akár a barátnőjét is.. De a lány nem akarja! Ezt élvezi, hogy ő a 3., és hogy játszadozhat.


Hogy bírjam bátyámat jobb belátásra?

Hogy ne hagyja magát ?

Mert ez nem normális szenved mindenki.


2015. máj. 26. 11:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi értelme volt egy szűz lánnyal ennyire kicseszni? Örüljön a srác, hogy csak ennyit kap vissza. Remelem kiderul a baratnője szemében, mekkora félrekúró szélhámos.
2015. máj. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Interferencia ***** válasza:
100%
Jaj de sajnálom szegény ártatlan unokabátyádat!
2015. máj. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megérdemli, már bocsi!
2015. máj. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Hajrá! a csajnak :)
2015. máj. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

De a csajnak miért jó ez? Nem lenne jobb ha túl lépne rajta?


Én még ilyet nem láttam...

2015. máj. 26. 11:31
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Unokabátyád fajták miatt van az előitélet a lányok töbségében a férfiak iránt. Tudom sajnálni...
2015. máj. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
De mire jó a bosszú, meg nem is értem az a csaj valami filmbe képzeli magát.. Szerintem bekattant. Nem értem mi a célja ezzel. De tényleg, mintha egy szappanoperából lépett volna ki. Azt hiszi, ő a főszereplő. De nem értem mire jó ez meg mit akar kihozni ebből.
2015. máj. 26. 11:39
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem tudod, egyszerűen bosszút áll (megjegyzem, teljesen jogosan). A bátyád örüljön, hogy nem terít a párjának, akit egyébként tényleg imádhatott, ha simán megcsalta.
2015. máj. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
93%

Már bocs, de hülyeségeket beszélsz. Ennyi erővel az unoka bátyád is egy filmbe képzeli magát, tipikus amcsi film, ahol a férfi eteti a nőt, majd otthagyja.


Mire jó a bosszú? Talán semmire. De valakinek ez ad lezárást. Mindenesetre az unoka bátyád teljesen megérdemli. Lehet nem helyes amit a lány tesz, mert a bosszú sosem jó dolog, de ezt nehéz látni amikor jól megszivattak. Van aki bosszúval vág vissza, van aki elfelejti, van aki máshogy dolgozza fel. Szóval ennyi, ez egy emberi személyiség kérdése, nem bekattanás

2015. máj. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nagyon jól teszi a lány amit tessz, sőt.

Hogy lehet ilyen undorító módon bánni vele?

Nem csodálom azt sem, ha bekattant volna emiatt, hogy így meg lett alázva. Az unokabátyád viselkedése undorító.

2015. máj. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!