Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik gyári munkát végeznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik gyári munkát végeznek férfiak azoknak nincs barátnőjük?

Figyelt kérdés
Mert hogy az a legalja. vagy mégis hány százalékának van barátnője?
2019. nov. 11. 16:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Legalja? :D Miben? Pénzkeresetben? Vagy gerincben? Mert gerinc terén szerintem pont, hogy felfelé haladva van a legalja. Hány és hány osztályvezető, igazgató, vagy szimplán jobb keresettel bíró megy félre, kavar a kollégával, vagy megy prostihoz, dominához, és utána megy haza és öleli át a gyerekeit. Gusztustalan.
2019. nov. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó szakmával dolgozom egy gyárban, de eddig senki se mondta nekem, hogy a legalja lennék. Legalább ez is megvolt.
2019. nov. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátomnak van párja.Okos,művelt,tud dolgozni,több pénzt keres,mint én.A legalja nem itt kezdődik.
2019. nov. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem nevezném a legaljának. A legalja az, mikor kéreget az ember meg eltartatja magát. A kérdés inkább az, hogy hol vannak az ambíciói és a tudása, ami miatt nem akar feljebb lépni és olyan munkakörbe kerülni, ami emberkímélőbb, rugalmasabb és kevésbé méltatlan, például az eszével, kreativitásával és emberi értékeivel jól tud benne érvényesülni, ilyesmi. Nem az a baj, hogy valaki gyárban dolgozik, diákként én is bevállaltam mindenféle munkát a zsebpénzért, a színpadbontástól az árufeltöltésen keresztül az alkatrészcsomagolásig... A baj az, hogy miért ragad benne. Mert szívesen segítek, de azért ez nem egy karrier.
2019. nov. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyárban dolgoztam, szinte mindenkinek volt barátnője, vagy felesége.
2019. nov. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 BigUncleZ ***** válasza:
100%
Kettő jó barátom is dolgozik gyárban és láss csodát van barátnőjük nem is akármilyen.Értelmes,intelligens emberek és kész.Az meg a másik, hogy nem tudod miért dolgozik ott.És nyilván nekik is vannak céljaik és nem életük végéig ilyen kemény fizikai munkát akarnak végezni.Jelzem nem keresnek fosszul országos viszonylatban.
2019. nov. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem legalja, főleg a több műszak nehéz benne, de ez más munkáknál is van, hogy nem 8-4-ig kell dolgozni. Némelyik gyár tök jól néz ki ráadásul. Ott is van többféle munkakör. Keresetben is van rosszabb, mint a gyári.
2019. nov. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
😑😑😑😑
2019. nov. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
milyen jó felnik
2019. nov. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
gyárban dolgozom, 390 nettót keresek. viszont nekem nincs bnőm, de nem is keresek.
2019. nov. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!