Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, akiknek szép barátnőj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akiknek szép barátnőjük van! Ti sajnáljátok azokat a férfitársaitokat, akiknek csúnya barátnőjük van?

Figyelt kérdés

2019. jún. 13. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:
8%
Már nincs szép barátnőm, mert elhagyott, de igen, sajnálom őket. 39F
2019. jún. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Mért sajnálnám?

Nyilván ő ugyan úgy szereti a barátnőjét mint én az enyémet.

Neki tökéletesen megfelel és szépnek látja meg szereti akkor minek sajnálnám?

2019. jún. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16%
#2: Nem szereti ugyanúgy, csak nincs ló, jó a szamár is alapon van vele.
2019. jún. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A 3. jó írja, így gondoltam én is.
2019. jún. 13. 18:50
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

Ez így felborítaná az egész társadalmat és mióta élnek emberek a földön mindent megváltoztatna.


ugyanis ezek alapján akinek nincs szép barátnője vagy jóképű pasija, az mind csak úgy van együtt vele, hogy ha nincs ló jó a szamár is....másképp nem szeretik....szóval ez így egy nagy rakás sz**är lenne...

2019. jún. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5: A társadalom hazugságokon alapszik. Például a pénz nem boldogít. Majd boldog leszel a túlvilágon. Mindenki meg fogja találni az igazit. Ez mind hazugság.
2019. jún. 13. 19:08
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, mert egyedül a szépség számít. Olyan ostoba, egyszerű lelkű emberek vannak, hogy az hihetetlen.

Lehet, sokkal boldogabb es tartalmasabb életet el, mint az, aki csak azt nézi, hogy modell kinézetu baratnője legyen. Amúgy ezek a sajnalando ferfitarsak szintén olyan jó pasik? Vagy velük is csak azért vannak, mert nincs jobb?

2019. jún. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

😂

Érdekes felfogás. Szerintem ez nagyon nem így van. Illetve kinek mi a szép? Lehet ami neked nem jön be, más oda van érte.

De igen, tipikus, akiknek minden vagy fekete vagy fehér....

2019. jún. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!