Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek lehet hogy megcsalt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek lehet hogy megcsalt?

Figyelt kérdés

Most halottam uncsimtól hogy a barátom lehet hogy megcsalt. =/

Pénteken volt egy bál ahol ő is ott volt.. és mondta uncsim hogy kérdezte a haverját hogy hol van x (az egy csaj) és mondta hogy tán y-vel van (y= a pasim)

Kérdeztem uncsimat hogy ezt most úgy értsem hogy lefeküdtek és azt mondta h nem.. meg hogy nem biztos meg hogy necces.. xD Mondtam uncsimnak hogyha megtud vmit akkor szóljon már.. és így is tett.

Még csak 2 hete járunk.. de most nem tudom hogy mit tegyek :S

Az egyik b.nőjét is megcsalta már.. azt a csajt ismerem is.. beszéltem is erről y-vel hogy miért és azt mondta merhogy az a csaj is megcsalta őt..

Legközelebb agusztusba talizunk mert mi most megyünk el nyaralni.. most megkérdezzem tőle hogy mi történt, vagy várjak agusztusig és akkor személyesen beszéljem meg vele?

(Igazából elhiszem h megcsalt.. ha a többi b.nőjét is képes volt megcsalni)Megnéztem a csajt vipen és hát elég gáz legalábbis hozzám képest.. de mind1 :S

De még ma y mondta hogy nehogy csávózzak.. erre én tudok meg dolgokat. =/

L/15


2010. júl. 18. 13:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hány éves a srác?
2010. júl. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
17 lesz nemsokára
2010. júl. 18. 13:20
 3/14 A kérdező kommentje:

De rossz hogy mindenkiben csalódnom kell :S

Tudom h még fiatal vagyok de akkor is..

2010. júl. 18. 13:23
 4/14 anonim ***** válasza:
keresed az ürügyeket folyamatosan,sajnáltatod magad szerintem bocsi,menj dugni!te úgyis ezt akartad hallani szerintem.bocs ha bunkó voltam.Köszi!
2010. júl. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Szűz vagyok még ha tudni akarod..

És igen bunkó voltál nem is kicsit -.-

Na cs

2010. júl. 18. 13:27
 6/14 anonim ***** válasza:

sztem jobb most tisztázni, mert augusztusban már nem lesz ez téma. vagyis utálom ha pl 2 hónapja történt dolgokat most akarnak velem megbeszélni,s az én mindig akkor beszélem meg a dolgokat amikor azok problémát jelentenek. am sztem mire vissza jössz a barátod már 6 csajon túl lesz minimum:S

légyjó, sok szerencsét(K)

L/15

2010. júl. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszi h írtál. :)

Hát nemtudom de nem is érdekel már.. :@

2010. júl. 18. 13:40
 8/14 anonim ***** válasza:
ne aggódj,mert a csaj is azon van!sok szerencsét!Ja,és felejts el!
2010. júl. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
te meg még bunkóbb voltál!Na pá!
2010. júl. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mi? ezt nem vágom..
2010. júl. 18. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!