Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem egy házas,20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy házas,20 évvel idősebb férfiba, de én sem vagyok közömbös neki. Hogyan vertétek ki a fejetekből?

Figyelt kérdés
Megtaláltam benne mindazt ,amiről úgy gondolom, hogy szükségem lenne. Sokáig próbáltam magamban az érzést elfojtani ,mert úgy gondoltam hogy egyoldalú ez a dolog. Nyilván most is próbálom tagadni. És ha kétértelmű kettőnk között a szituáció ,akkor próbálok viccelni nehogy rájöjjön hogy mennyire odavagyok érte. Az elmúlt hónapokban fokozatosan megkedvelt ő is engem. Nem tudom ez az ő részéről csak szimpátia vagy többet is többet érez. Soha nem mond egyértelmű dolgokat, vagy ha igen, akkor is ezt egy kicsit viccesen próbálja előadni ,hogy ne tudjam eldönteni, a szimpátia vagy tényleg vonzódik hozzám úgy mint ahogy én hozzá.
2019. nov. 12. 18:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Hát ismerős, én is vonzódok enni idősen egy 43 éveshez.

(Ő szerencsére elvált mondjuk)


Mondok pár érvet objektíven:

20 év... hu. Mire 38 leszel, ő 58...

Neki nyilván imponál, hogy bejön egy 28 éves csajnak, naná, de te hosszú távon nem biztos, hogy jól járnál, ha együtt maradnátok..


- Valószínűleg pár kettyintés, szex lenne a dologból és annyi.

- Azt sem biztos, hogy miattad válna, de előtte úgy is a szeretője leszel.

- Az is benne van, hogy a fantázia mindig jobb, mint a valóság, az nem szokott olyan jó lenni, mint képzeled.

- Én biztos nem terveznék komolyan egy 48 évessel ( hozzáteszem esetemben pl a másik az pont, aki tervezne is, de ő ugye épp szingli)


- Illetve akarsz e majd gyereket, saját családot? Mert 48 évesen, már egy felnőtt gyerekkel ő nem hiszem..


Tessék válogatni a helyzetedre illő dolgokból.

2019. nov. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben igazatok van. Az eszem nekem is azt súgja,hogy nagyon sok ez a korkülönbség. Lehet hogy még nem most, mert nagyon fiatalos .De mondjuk már akár tíz év múlva is problémát jelenthet. Nyilván nem fog hagyni egy 20 éves házasságot miattam, a szerető üzemmód pedig nem nekem való. Ami miatt nagyon belezúgtam az az, hogy nem olyan mint a férfiak javarésze, akit ismerek ,legyen az volt kapcsolat, munkatárs vagy ismerős. Belőle egy laza elegancia sugárzik ,rettentő intelligens, megértő ,sugárzik belőle a nyugalom és mellesleg olyan poénjai vannak, amitől elolvadok. Nem utolsó sorban ahogy velem bánik. Vele érzem azt hogy én vagyok a nő, lelket önt belém,mindig érdeklődik felőlem és próbál segíteni rajtam ,hogy ha valami látja hogy nem igazán boldogít. Ahogy rám néz,ahogy hozzámér,ahogy a figyelmem keresi. Nem tolakodó,nem hivalkodó.. sorolhatnám
2019. nov. 12. 20:28
 13/19 anonim ***** válasza:
87%

Nagyon helyes, hogy felismerted, az érzéseit nem helyesek.

Te egy fiatal szingli nő vagy. Ő idősebb, házas, gyerekes apuka. Teljesen elképzelhetetlen számomra, hogy egy ilyen férfival bármi is legyen. Hisz nem független én pedig ugyan senki szeretője a b*dös életben nem lennék. Magamat annál sokkal többre tartom, mintsem beérjem ezzel. Nem tartom kizártnak, hogy az ilyen illetők előadják a hattyú halálát, hogy begabalyodjanak valamilyen kis lamúrba. Hát nehogy már...Ott a felesége, neki tett ígéretet jóban rosszban, örökkön örökké. Ha ezt megbánta, akkor lépjen ki, váljon el. Micsoda dolog az, hogy egyiket nem ereszti de már nyúl a másik után. Nem vagy te kapcarongy, ne tűrd el, hogy veled legyezze a hiúságát. Ne pocsékold el az életedet egyetlen percét sem. Nem, ő nem olyan, mint amilyenre szükséged lenne. Vagy neked egy házas csapodár pasi jelenti az igazit? Ha 18 lennél azt mondanám felnősz...de 28 vagy, felnőtt, nagyon gyorsan állíts le magadat, mert itt ebből te jöhetsz ki nagyon csúnyán csak. Ne akart hogy megbélyegezzenek szép jelzőkkel, mert előbb utóbb kiderülhet az, hogy érdekel. És indul a pletyka, amit nem mindig lehet tisztára mosni. Egy becsületed van.

2019. nov. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
30%

Az itteni válaszok alapján, nem csodálom, hogy sok a magányos nő. De meg is érdemlik!


Nem agyalni kell! Összejönni vele és élvezni amíg tart. És megélni és kiélvezni minden percét!

2019. nov. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
35%
#14 Én boldog házasságban élek. És a hozzád hasonló nyomorultak se tudnának ezen változtatni. Nézz magadba és vegyél egy gerincet. R!b!nek lenni nagyon szánalmas.
2019. nov. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
34%

Én egyetértenék a 14-essel, ha a kérdés kiírója idősebb volna, de sajnos pont abban a korban van, amikor kicsúszhat az időből ahhoz, hogy saját családja/gyereke legyen. Most leköti magát, az érzelmeit évekre és amikor újat kezdene, már idős lesz, egy kapcsolat elején még korai gyereket vállalni, eltelnek az évek és ott fog állni 35-40 évesen, hogy ha lesz is felvállalható partnere, a baba már nem jön össze.


Más szempontból nem minden esetben ítélem el a szeretői kapcsolatokat. Túl hosszú 15-20-30 év ahhoz, hogy az ember csak egy valakibe legyen szerelmes. De egy új szerelem miatt nem mindig jó mindent felrúgni. Főleg, ha gyerek is van.

Nekem lehetett volna egy nagy szerelem az életemben, de egyáltalán nem vártam volna el, hogy miattam borítson mindent, gyerekei voltak, és nekem is. Igazából nem érdekel már senkinek semmilyen érdekszövetsége. Ha engem szeret, akkor is engem fog, ha elfojtja és ellök magától. Én igent mondtam a szerelemre, ő végül nemet. De nekem már van gyerekem, nem maradtam volna le semmiről, ha benne ragadok egy szeretői kapcsolatban. Csak segített volna túlélni ezt a nagy rakás semmit, amit életnek neveznek.

2019. nov. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Teljesen érthető miért tetszik neked mert tőle kapsz figyelmet,kedvességet ,támogatást, bókokat. Szerintem játszik is picit veled mert bejön neki a szitu,hogy iszod a szavát.

Ugyanebben a helyzetben vagyok bár neki ,,csak'' barátnője. Lényeg a lényeg, nem éri meg

Kezdj el randizni másokkal, lazulj el ,kapcsolj ki valahol és a szavai között lásd meg az igazságot hogy ez nem lenne részéről komoly. Ő már a biztonságot ( a házasságát választotta még ha rosszul működő is ) akarja .,neki csak szex kéne max. Felejtsd el ahogy csak tudod.

2019. nov. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm,igyekszem felébredni,es eszhez terni
2019. nov. 13. 16:33
 19/19 anonim ***** válasza:

Egyébként aki itt "támogatja" ezt, az nyilván nem nő, hanem 50-es kéjen ...-ok..


Mi idegenek itt józan ésszel tudunk mérlegelve, objektíven. Nincs az az isten, hogy valaki rá akarna dumálni egy idős, házas hapsira... Aki ilyet mond, az hasonló, kapuzárási pánikos férfi max.


Nőként viszont te leszel az, aki szívni, és nem csak a szerető státuszra gondolok.. Itt nem igazán nyers sokat akkor sem, ha együtt maradtok. Lemondhatsz a családtervezésről, de 10 év múlva sem lesz önmagában szerencsés ez a nagy korkülönbség. - Mármint neked.


Szerelmes még bőven lehetsz, aztán persze azt csinálsz, amit akarsz, nekem is tetszett már meg 40+-os pasi...


Én mondjuk racionálisabban szoktam dönteni és így is döntöttem, de talán nem is baj.

2019. nov. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!