Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyek plázacica típus?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek plázacica típus?

Figyelt kérdés
Az alakom megvan hozzá, csak gyerekes arcom van, nem olyan csontos. Sminkelek is, de nem erősen. Azon gondolkoztam póthajat kellene rakatnom akkor szebb lennék, mindig is hosszút akartam, de nekem csak a mellemig nő meg. Mindig azt látni, hogy a férfiaknak igenis ez a típus jön be és nem a hétköznapi szürke lányok. Én nem akarom azt, hogy aranyosnak mondjanak, nőiesebb akarok lenni.
2019. nov. 13. 16:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Maximum annak a férfi rétegnek jön be ez a típus, akire te épp pályázol.
2019. nov. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Fúj, te tényleg azoknak a férfiaknak akarsz tetszeni, akiknek ez az etalon?
2019. nov. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%

Azoknak jön be akik neked bejönnének. Gondolom az is egy jól körülírható réteg...


Lényeg, hogy butulnod már nem kell sokat ahhoz a szinthet :) Gúd dzsáb, csak így tovább.

2019. nov. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Sehogy... atya ég
2019. nov. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
A plázacicának semmi köze a nőieshez (sokkal inkább igénytelen) és a férfiak 80%-ának kicsit sem jön be. Semmilyen mű dolgot meg sminket nem szeretnek. A plázacicákhoz úgy állnak mint a zsiráfokhoz, szép de azért otthonra nem kéne.
2019. nov. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

Elég nyomorult rétegnek akarsz tetszeni


Szűk nadrág vagy miniszoknya, combcsizna, mellet kitenni, 6 réteg festék, hegyes piros köröm és kész is

2019. nov. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nyilván nem úgy akarok öltözködni, mint egy utcaszéli. De nekem noket mindig az olyan nők tetszettek,akik szépen ki vannak sminkelve, szemöldöktetoválásuk van, hosszú hajuk, esetleg normális kereteken belül szájfeltoltes.
2019. nov. 13. 16:48
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne legyél.
2019. nov. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
43%
De aztán ne lepődj meg ha majd csak szexre kellesz azoknak az,, igazi'' férfiaknak és csak Max valaki mellék nője leszel ahova lehet uriteni ha a rendes asszony vegetal. Ha csak a kinézete tudod majd felmutatni ne is várj nagy szerelmeket meg mesébe illő kapcsolatot. De mindig kellenek olyan lányok is.
2019. nov. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%
Milyen betegségnek hívják azt amikot saját magàval kommunikál az ember vajon😕😣
2019. nov. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!