Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » O feltekeny tipus vagy en...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

O feltekeny tipus vagy en tolom tul?

Figyelt kérdés

Elmentem egyedul vasarolni es a jovohetvegere meghivtak bennunket egy szuletesnapi bulira.. Nagy alkalom lesz 10 fovel.... vettem egy zart hosszuujju de attetszo felsot aminek az anyaga olyan hogy teljesen ebbol az attetszo anyagbol all.. fekete szolid melltartoval gondoltam felvenni egy sima szinben hpzza passzolo nadraggal.. a felso is fekete termeszetesen... szeretem a csinos de meg hatarokon beluli feltunobb ruhatnugy gondoltam ez is meg belefer.


Kepen megmutattam neki felprobalva a felsot hogy mit gondol rola parom... szerintem ha nem lett volna nagyon faradt akkor olyan veszekedest csinalt volna ebbol a felsobol hogy orom lett volna hallgatni....olyan megjegyzeseket tett hogy kinek akarok tetszelegni ott.. meg ez a felso kizart dolog h felvegyem (mellette sem) mit gondolok... akar haloingbe is mehetnek stb.....

Egy darabig hallgattam is a megjegyzeseket felfogtam hogy ok ez sok alkalmakra, szorakozasra a felso mondtam neki hogy le is zarhatjuk, majd veszek fel mast.


Ezek utan is folytatta es en furcsaltam talaltam egy szimpla felson igy kiakadni mondtam is neki hogy mar kicsit tulreagalja ezt a temat foleg azzal a gondolatmenettel hogy ugyan kinek tetszelegnek...?!


En gondolom hogy ez kicsit sok volt vagy ez nekem szolt celzottan hogy gondolkozzak el magamon??? Kerdeztem tole hogy vannak e mas ruhaim is amikrol ez a velemenye de azt mondta nincs es mindig is dicser hogy csinosan oltozkodom azert nem ertem mert ez a ruha is beleferne eppen a stilusomba ha nem hetkoznapokra oltozkodnek?


Egyebkent 27-32 evesek vagyunk...


2019. szept. 20. 12:30
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibakert... 100 fot is akartam irni nem a poen kedveert van a 10....:)
2019. szept. 20. 12:31
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

hát a kérdés jó - a mai 21. században kicsit már furcsa, hogy a férfiak ilyenen kiakadnának, amikor kb a csapból is kirakott mellek meg se.ggek folynak. Viszont lehet, hogy a párod szimplán ilyen téren konzervatívabb és ő sem akar "ku.rvás" barátnővel tetszelegni.

Volt még hasonló kirohanása, nem feltétlenül ruházkodás terén? Pl kivel beszélsz, megnézel-e pasikat, miért sminkelsz... hasonlók? Mert ha ilyenek voltak, akkor azt mondanám, hogy igen, betegesen féltékeny. De ha csak ez az egy ruházkodási dolog volt, akkor lehet szimplán nála kiütötte a jó ízlés mércéjét.


31n

2019. szept. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
És egyébként tényleg mi a célod azzal, hogy áttetsző felsőben mész? Nyáladdzanak rád? Én sem értem. Rendszeresen jelenek meg lányokkal fogadásokon, esküvőkön, stb és hát nem biztos hogy díjaznám ha így öltözne a partnerem, de hát te tudod, nyilván van valami oka.
2019. szept. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

És ha valami kosztümöt vennél rá? Túl meleg lenne?

Szerintem sok nő vesz fel alkalomra ilyen áttetsző ruhát. És nem csalják a párjukat, meg nem ribik.


Nem értem a párodat. Én (46F) nem csináltam volna ebből ügyet. Egyébként is: "meghivtak bennunket" - vagyis párod is ott lenne. Én ilyen helyzetben abból indulnék ki, hogy NEKEM akar tetszeni. Szóval nem is tudok mit kezdeni azzal a kérdéssel, hogy "Kinek akarsz tetszeni?". Hát a pároddal mész, ő gyönyörködhet benned.


Nekem férfiként is nagyon ellenszenves, ahogyan a párod reagált.

2019. szept. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#3as az a celom hogy mint minden no szeretek csinosan oltozkodni es igen szerintem nyilt titok hogy szeretik a nok ha megnezik oket foleg ha izlesesen van kiemelve a testenek elonyosebb reszei.... meg egyszer irom izlesesen... a ruha attetszo igen de nem is akkorak hozza a melleim hogy szetfeszitenek a felsot hogy egybol azt bamulnak az attetszo ruhan...


#2es voltak korabban megjegyzesei az exemre vagy a volt hapsijaimra (akikrol nem is tud es nem is fog) vagy ha mentunk valahova es szanaszejjel allt a hajam akkor es fujtam lakkot ra hogy lesimuljon.. es hetekig hallgattam felig viccbol hogy biztos azert lakkoztam mert egyik ismerosevel talalkozunk.....

2019. szept. 20. 13:33
 6/10 A kérdező kommentje:

Utolso igen bennem is ez van hogy neki (es magamnak) akarok tetszeni ki masnak.... ezt mondtam is neki... de egyiken be masikon kiii.....

Fiatal a kapcsolatunk es korabban volt mar olyan kapcsolatban reszem ahol az exem beteges volt ilyen teren annak ellenere hogy o k...vazgatott csajozgatott mellettem.......:)

2019. szept. 20. 13:35
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Lesz ez még rosszabb is.
2019. szept. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
örök kérdés...kell a jó? nem. Kell a rossz? kell hát! hát akkor szenvedj.
2019. szept. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Csak egy kerdest tettem fel azzal kapcsolayban miszerint kinek van igaza ebben a temaban! 😂

Nem kene egybol itt szarozni meg fujjogni a masik embert mert epp valamiben nem biztos hogy egyezik a velemenyunk vagy a meglatasunk...... vagy akar ugyis irhatom hogy a meglatasotok ha a ti eletetekrol vagy kapcsolatotokrol lenne szo...

2019. szept. 20. 18:31
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"es hetekig hallgattam felig viccbol hogy biztos azert lakkoztam mert egyik ismerosevel talalkozunk..."


Hát ez így együtt a nyitókérdéssel, elég aggasztóan hangzik... :-(

PLáne, hogy mint írod, még nem régóta vagytok együtt. De MÁR (!) így viselkedik.

Szerintem hasonlót fogtál ki, mint az az exed.

2019. szept. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!