Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan köztetek, aki úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan köztetek, aki úgy gondolja egy tinilány vonzóbb mint egy 25+-os lány vagy egy 30+-os nő?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért gondolod így?
2019. nov. 13. 22:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

Az ilyen férfiakban nagy a vágy a dominanciára, mert egy kis tinit könnyebb irányítani, mint egy érett nőt. Olyan mint egy játékot könnyített pályán tennél meg, viszont a pontokat ugyanúgy megkapod érte.


"Mert feszes a teste" magyarázat mögött valójában ez van, nincs akkora különbség egy fiatal nő és egy tini között, sőt a fiatal nő szexuálisan vonzóbb, mint egy agyilag éretlen lány akivel alig tudsz mert totál más világ.

F33

2019. nov. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
11%

Ez egyszerű genetikából kiindulva, na meg hogy nem állunk olyan messze az emlős állatoktól, a férfiak 90%-a tudat alatt vonzóbbnak tart egy tini csajt.

Ennek több oka is lehet, de a leggyakoribb az a fajfenntartás. Fiatal nő, épp genetikai állománnyal, egészséges testtel, a legkedvezőbb korban van hogy teherbe essen és nagy eséllyel ki is hordja bonyodalmak nélkül.

Mindez a hormonok és még sok sok dolog együtthatója, ami miatt egy fiatal nő mindig népszerű és vonzó lesz a férfiak körében.

De! Csak szexuálisan.

Ugyanis ez csak szexuális vonzalom, amit a hormonok és a kémia idéz elő az agyban. Én pl. nem tudnék komolyabbat elképzelni 30 éves férfiként egy 18-20 éves csajnál, mint a szex. Ezzel gyanítom nem vagyok egyedül.

Szellemileg éretlen, így csak a tesi adottságai amik vonzóak egy férfinak.

2019. nov. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
30 körüli a legjobb mindenben.
2019. nov. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Jap. Tinitől 30ig elég sok lánnyal volt dolgom és tinikkel sokkal vonzóbb a szitu (kicsit tiltott gyümölcs), testre feszesebb, sokkal több dolog új neki, kis irányítható. De asszem a külső az elsődleges. Viszont komoly nem jöhet szóba. Ahhoz minimum nálam a 20 év, alatta már fura lenne a 30as baráti körömben. A barátnőm 22, bár úgy néz ki mint egy 16 éves, úgyhogy most minden stimmel.
2019. nov. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Exlakótársamnak 10 évvel néhány hónappal idősebb a szeretője. Én 1 év 4 hónappal vagyok idősebb a barátomnál. Bátyám és legjobb barátnőm esetében pár hónappal idősebb a női fél.
2019. nov. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem minden férfi, aki őszinte magával az egyetért azzal, hogy a nők ilyen 18-22 évesen a legvonzóbbak. Lehet nincs még kiforrott személyiségük, de olyan friss hamvasak és vonzóak testileg az ilyen frissen érettségizett meg egyetemista nők, hogy fú. Nagy is a verseny értük, mint az állat. Abban a korban a nő úgy válogat a férfiak között ahogy akar. Nem véletlen.
2019. nov. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
91%
Az új munkahelyemen van szerencsém huszonéves lányokat megismerni, hát köszi, ezektől nekem fél perc is sok, nemhogy vonzónak tartanám őket. Viszont a 30-as, 40-es korosztállyal nagyon jól kijövök, ebédszünet alatt elképesztőn jókat röhögünk a világ és egymás nyomorán. Kenterbe verik a merev, antiszoci, 20-as csajokat, akik kb. azon fennakadnak, hogy miért nincs saját kertes házad, vagy 36 évesen miért csak két párkapcsolatod volt. Nem vicc. Komolyan!!!
2019. nov. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
A tinik aranyosak meg cukik, de nem értem a tini rajongó férfiaknál miért nem inkább apai ösztönt mozdít meg egy szinte még kislány, még ha nőt is játszik. Az ovisok is játszanak nőt. Az egy dolog hogy helyes meg cuki, de azt nem értem hogy tud valaki annyira reménytelenül kanos lenni, hogy mást is lát benne, pedig apja lehetne. Inkább valami védelmező érzésnek kellene hogy kialakuljon, ha mondjuk ismerősök.
2019. nov. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%

Mind a két típusnak megvan a maga szépsége, 16-20-ig tényleg ott van az a tiltott gyümölcs illat, viszont a "feszes test" hülye duma, egy 17 éves mellei is ugyan úgy lóghatnak, mint egy 30+osnak, ez genetika és egy hatalmas közhely. Láttam már érett testű 16 évest is fiatalabb koromban és láttam már kislányos alkatú 27 évest is. Mondjuk a mostani barátnőm nem lehet bekategorizálni, 26 éves, és úgy néz ki, mintha csak most múlt volna 17. Csak a tekintete árulkodik a koráról, ha a külsőségeket nézzük. Na, sok ilyen nő van.


(Nekem nem hiányozna egy kislány, mert a tizenévesek azok... Szerintem itt minden férfi tudja, hogy mire gondolok.) A legjobb kor a 23-28. Virágzó, fiatal, tökéletes.

2019. nov. 14. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a fiatalok aranyosabbak, esetlenek ami jól áll egy nőnek. Aki viszont komolyabb kapcsolatra vágyik ahol teljesen egyenrangú partner kell akire rábízhat bármit az inkább a 25+ nőket keresi.
2019. nov. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!