Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy ilyen lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy ilyen lány komolyan gondolja amiket ír egy társkeresőre?

Figyelt kérdés
Nekem nem az számít hogy milyen anyagi háttered van és külsőd. Hanem hogy kedves törödő ember legyél :)
2017. szept. 19. 13:32
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Az emberek 90%-a ilyesmiket ír, meg azt gondolja magáról, hogy neki csak a kedvesség meg törődés számít. A valóságban mindenkinek számít a külső, kisebb-nagyobb mértékben.
2017. szept. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Sajnos az valószínűleg ronda. :)
2017. szept. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A legrosszabb ***** válasza:
Dehogy gondolja komolyan. Egyik se gondolja komolyan.
2017. szept. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Próbáld ki! Írj rá! Valószínűleg nem fog válaszolni.
2017. szept. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem magát ezzel áltatja, de 100%-ig tuti nem igaz. Vagy hát kicsit áttételesen fogalmazva: úgy érti, hogy nem anyagias, nem akarja magát eltartatni, nem milliomost keres maga mellé, és nemcsak médiaideálnak megfelelő férfi lenne neki szimpatikus, úgy már sztem igaz lehet(ne).


Mert biztos, hogy olyan téren számít neki a külső, hogy fizikailag vonzódjon hozzá, és az is, hogy ne neki kelljen eltartani egy munkakerülőt.

2017. szept. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy komolyan gondolja, de szerinted hányan írnak egy ilyen lánynak? Gondolom rengetegen, abból meg nyilván azt a kedves és törődő embert fogja kiválasztani, aki mellesleg jóképű és pénze is van, ha már ilyen is írt neki. Másik lehetőség, hogy csúnya és/vagy kövér a lány...
2017. szept. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bizonyos hatarokon belul gondolja komolyan.
2017. szept. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vlsz több egófényezésre vágyik.
2017. szept. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Megismerkedtem társkeresőn egy csajjal aki hasonlókat írt.Első randi után mikor mentünk a parkolóban a kocsim felé megálltam egy öreg Trabant mellett ami manapság elég ritka meg nem túl menő és hirtelen ötlettől vezérelve úgy tettem mintha az lenne az enyém.A csaj arcán nem látszott semmi megvetés vagy lenézés,simán beszállt volna az anyosülésre.Azóta is együtt vagyunk már majd egy éve.Persze nem csak ezért.:)
2017. szept. 20. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!