Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen könnyűvérűek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen könnyűvérűek a mai lányok?

Figyelt kérdés
15 év felett a lányok nagyobb része, és a magukra adó lányok 80-90%-a jár szórakozóhelyekre, bulikba, ismerkedni stb. Azon csodálkozom hogy ha jön egy helyi menőmanó milyen hamar adják magukat oda neki. Így simán előfordul hogy egy lány egy estén több pasival kavar, és ezért 16-17 éves korukban a lányok nagyrésze elveszti a szüzességét. Ez nem is lenne baj, ha komoly kapcsolatban történne, de ilyenről nagyon ritkán van szó. Szóval én normális lányt keresek, de attól félek ez már nem is létezik. Miért adjátok ilyen könnyen magatokat? Kavartok minden buliban mással, vagy akár több pasival, aztán meg csodálkoztok hogy nem találtok normális fiút, merthogy nektek olyan kéne...
2010. júl. 18. 15:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%

téves az álláspontod. nem csak az igényes lányok járnak bulizni és a bulizó fiúk is lehetnek normálisak.


az valóban igaz, hogy a bulikban szinte csak ribancok vannak, épp ezért valószinüleg rossz helyen keresgélsz

2010. júl. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

Nos igazából ez nem nagy újdonság.

Én 20 éves vagyok,de elmondom neked,hogy ez még csak egy belépőszint se ,abból amit még látni fogsz kisbarátom....

Úgy elrohadt a korsztály mint a ****!!!

2010. júl. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én 20 éves lány vagyok, és eddig azért nem volt hosszútávú kapcsolatom, mert a fiúk többsége is egyből szexet akar, vagy bulinak tekinti az egészet, vagy otthagy egy kis ribanc kedvéért... talán a mostani barátommal...
2010. júl. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ez a mai világ. :S


Azért persze szerencsére van jópár kivétel.

Én 18L vagyok, nemigen járok bulikba, szűz vagyok, nem volt még barátom, és valszeg azért (is), mert nem adom könnyen magam.

És még hány ilyen lány van..:)

2010. júl. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Jó látni azért,hogy még léteznek ilyen lányok...
2010. júl. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyan h 16 ávesen 5 sráccal smároltam egy este alatt, de eszembe nem jutott volna lefeküdni mind az 5-tel, és most 20 éves fejjel elmegyünk a párommal bulizni és még mi érezzük szarul magunkat, meg jóformán minket néznek ki, mert öregnek számíttunk a 13 éves kisgyerekek között.
2010. júl. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

18 vagyok, 15évesen vesztettem el a szűzességem a párommal, 9hó után. Nem jártam/ok/unk bulizni, mégis megvagyunk. Szánalmas ez a világ, és ilyenbe születik majd a mi gyerekünk is, már előre félek!

L/18

2010. júl. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Lányként mondom, hogy sajnos a nők többsége k*rva.

Igaz, én 15 évesen vesztettem el a szüzességem, egy másfél évig működő kapcsolatban.

Adok magamra, igen, járok szórakozóhelyekre, nem ettől lesz valaki könnyűvérű. Viszont akkor visszadobnám a kérdést, hogy a pasik nagy része miért a könnyűvérű lányok után koslat? Nagy igény van ma a könnyűvérűségre sajnos.

Épp ezért én bulikba már nem is ismerkedni járok, szimplán szórakozni, mert engem ne akarjon rögtön fogdosni, stb. A pasik nagy többsége ezek után nem is keresi a társaságom. Tehát akkor miről beszélünk? Elmegy a kis ribanccal, aki 5 perc sem telik el és már smárol vele. Buliba már legtöbb ember sajnos "kavarni" jár.


Egyébként normális lányt tényleg ne buliban próbálj találni.


L/17

2010. júl. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

15 éves vagyok, nem járok buliba, de ez nem azt jelenti, hogy nem tudok szórakozni. Szeretem az indie, rock, grunge stílusú zenét, de mindent meghallgatok, max nem lesz a kedvencem az adott szám. Igényes vagyok, öltözködésem rendezett, az arcom ismerősek szerint szép, alakommal nincs bajom, kicsi a mellem, és akkor mi van? Még fejlődök. Az a gond, hogy a korosztályom már sokkal érettebbnek érzi magát, testileg azok is, de lelkileg-szellemileg még nagyon nem. Úgy érzik, 16-17-18-19 évesek, le fognak csúszni valamiről, siettetni akarják az ilyen korban történő változásokat, egyszerre túl sok mindent akarnak, azt viszont nem, hogy ők legyenek az osztályban az utolsó szűz lányok. Én még az vagyok, és nem is tervezem a közel jövőben az elvesztését.

És tudjátok mit? Köszönöm jól vagyok.

2010. júl. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval.

Engem egyszer egy srác, akivel találkozgattam, azért rázott le, mert buliban talált magának egy kis ribit, aki 10 perc alatt megvolt neki. Aztán a képembe vágta, hogy ő "esélyesebbnek tűnt", magyarán mit futkozzon utánam hetekig, ha a másik csaj aznap megvolt. :( Szóval sokan igenis igénylik a könnyűvérű lányokat. És sokan azért képesek a komoly kapcsolatukat felrúgni, mert egy ilyen csaj kell nekik.

Egyébként 18 éves vagyok, szeretek bulizni, régóta járok rendszeresen. De nem azért, hogy pasizzak, hanem hogy a barátnőimmel legyek és lazíthassak egy kicsit. Régebben volt, hogy smároltam pár sráccal buliban, de soha nem feküdtem le egyikkel sem, nem lettem volna rá képes. Szóval nem kéne egyből r*bancozni csak azért, mert valaki szeret buliba járni, vannak ott tisztességes lányok is. Csak azoknak a többsége tudja, hogy nem buliban kell ismerkedni, a bulis fiúkat én sem veszem komolyan.

De egyébként biztos, hogy vannak még normális csajok, csak te nem látod meg őket. Majd te is megismersz egy olyat, csak türelem! Valószínűleg az olyan lányok elég visszahúzódóak még fiatalabb korban, szóval az olyanok között keresgélj. De idősebb korban még könnyebb lesz, sokaknak akkorra megjön az esze. Kitartás. :)

18/L

2010. júl. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!