Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme megpróbálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme megpróbálni randizni, ha félek tőle?

Figyelt kérdés

Régen körülbelül megszólítani se mertem a lányokat. Most az már megy, meg elbeszélgetek velük, van egy beszédes énem is. Belefutottam pár hete egy lányba, és azóta sokat ábrándozok róla, annak ellenére, hogy egy köszönésen túl nem igazán beszélgettünk sose (rendezvényen találkoztunk), mások mondták meg, hogy ki volt ő. Aznap beszélgettünk Messengeren, aminek a vége egy illedelmes nem, legfeljebb egy kiskapus igen lett. Most hétvégén megint tudnék rá lehetőséget teremteni, hogy összefussak vele, de eléggé meg vagyok ijedve. Nem attól, hogy nemet fog mondani, olyat már túléltem párszor. Nem tudom, hogy tényleg készen állok-e a randizásra, vagy a kapcsolatra, mert eléggé félek. Sose volt még senkim, még randim se volt, nem tudom, hogy készen állok-e erre, illetve megérdemlem-e. Félek, hogy a randin lebőgnék tejesen. Mondjuk az árnyalja a képet, hogy bejöttek olyan külső körülmények, amik miatt mihelyst meg tudnám szerezni egyszerre elveszíteném, vagy távkapcsolatban kellene gondolkodni, egy helyen lévők kapcsolata helyett. Én 26/F vagyok, ő 20/L.


Normális, ha izgulok a randizás miatt, vagy mindenki izgul miatta?



2019. nov. 14. 19:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Normalis hogy felsz tole,mindenki fel a legelso randitol, a legtobben meg minden elso randi elott izgulnak. Epp ideje elkezdened randizni, a felelmedet es a szorongasodat pont az fogja legyozni, hogy ha kilepsz a komfortzonadbol es elmesz randizni. Belejosz majd ha elsore nem is sikerul a legjobban. Probalj randiktol fuggetlenul dolgozni az onbizalmadon.

En no vagyok, 22 evesen randiztam eloszor es total gaz volt...ennek ellenere 29evesen ferjhez mentem. Szoval, nem vagy menthetetlen eset, viszont az onbizalomhiannyal kezdj valamit, mert en pl miota nekem rendbejott, azota nyilt ki a vilag es elvezem :-)

2019. nov. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!