Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló anyukák hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló anyukák hogyan boldogoltok anyagilag, lelkileg mindenhogy?

Figyelt kérdés
A párom már nagyon elhanyagol engem és a 3 éves kisfiamat. Próbáltam vele többször erről beszélni de nem változik a helyzet. Nem akarom így leélni az életemet.

2019. nov. 15. 11:21
 1/8 A kérdező kommentje:
*boldogultok
2019. nov. 15. 11:22
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy te hanyagolod ot el? Vagy sajat magadat? Es ezert nem foglalkozik veled?
2019. nov. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is tele voltam ilyen kérdésekkel, kételyekkel, mikor ebbe a dilemmába kezdtem. Azt tudtam, hogy mit nem akarok és ez a maradás volt. Az elején rettenetesen elveszettnek éreztem magunkat, aztán az élet dobta az újabb és újabb lehetőségeket és végül beláttam, hogy ez volt az egyetlen jó megoldás.


Szívből tanácsolom, hogy csak azért, mert félsz, hogy mi lesz egyedül, véletlenül se maradj.

2019. nov. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hazajön munkából 4-5 körül, eszik és megy haverozni vagy haverja jön ide és kint szerelnek vagy kocsmàzni mennek. Ez már lassan mindennapos. Mintha mi itt sem lennénk. Szinte csak aludni jön be este. Az viszont igaz, hogy én se adok annyira magamra mint mikor dolgoztam. De most akkor mindennap farmerban meg kifestve kellene lennem?
2019. nov. 15. 11:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Pont úgy, ahogy az egyedülálló apák.
2019. nov. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
Minek kellett a gyerek ha csak egyikőtök akarta igazan? Hiába mondod, hogy o is ugyanugy akarta..nem látszik. Magadra vess
2019. nov. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Még nálam is jobban akarta. És foglalkozott is vele. 2 hónapja van ez mióta munkahelyet váltott meg a haverja szakított a barátnőjével és így páromra akaszkodik folyton.
2019. nov. 15. 13:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Anyagilag jol boldogulok, jo allasom van. Lelkileg kellett egy ev a valas feldolgozasahoz. Rengetegen vannak egyedulallo szulok.
2019. nov. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!