Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van ennyi lelkileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van ennyi lelkileg roncs no?

Figyelt kérdés
Kezdjuk azzal, tudom nagyon sok pasi is van ilyen. Azt latom minden masodik nonek valami gyerekkorbol hozott, nem feldolgozott nyomora van, amit holt biztos, hogy kivetit az eppen aktualis parjara. Paranoia, uldozesi mania, ami foleg bantalmazo kapcsolatokbol ered, legyen az csaladi, vagy parkapcsolati. Melysegesen elitelem a bantalmazo himnemueket ( nem hivnam ferfinak ), de a nok jelentos hanyada is alkalmaz passziv agressziot, martirkodast. Futkosnak egy olyan fazon utan, aki mely nyomokat hagy benne, majd mikor beno a feje lagya a megmaradt traumakat kivetiti egy kevesbe szarul mukodo kapcsolatban. Pazichologus szoba sem johet, minden jo ugy ahogy van. Na erre mi szukseg? Egyebkent nem vagyok nogyulolo, de rendszeresen belefutok egy lelki roncs nobe, aki bujtatni probalja a bajait, de ugye kibujik a szog a zsakbol.

2019. nov. 13. 11:27
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
89%

Rólad is árulkodik, hogy folyton ilyen nőket vonzol be, ilyenekkel kezdeményezel.

Talán tanulni kéne abból, hogy ne ilyenekkel fuss össze. Én nőként összesen csak két férfival találkoztam, akinek voltak lelki problèmái.

Párom is ilyen, mivel eléggé sz...r családból jött. Dolgozik magán, pszichológushoz jár, de ez nem árnyékolja be a kapcsolatunkat.

2019. nov. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Meg ha rogton latnam ezt..osszejovunk majd 2-3 honap utan mutatja ki a foga feherjet. Addig neg megy a jopofizas.
2019. nov. 13. 11:40
 3/29 Zsoltmester ***** válasza:
83%
Minél több partnere van valakinek valószínűleg annál többet csalódik, és annál nehezebb lesz neki ledobni magáról ezeket a dolgokat.
2019. nov. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
74%
Bizti csak te vonzod, én elvétve ha belefutok ilyenbe nőként pasiba, de nők között se ismerek ilyet.
2019. nov. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
En sem a szelsoseges esetre ertem, hogy ket honapja meg zart osztalyon volt. Keptelenek kommunikalni, nem is akarnak, mert ha valami olyan hangzik el, ami nem zene a fuleiknek strucc politikat folytatnak es te vagy a szar mert az igazsag serti az onbecsuleset. Most oszinten, ilyen emberbol rahedli van a mai tarsadalomban.
2019. nov. 13. 12:01
 6/29 anonim ***** válasza:
85%
"Azt latom minden masodik nonek ......" Biztosan nagy tapasztalatod van ezen a területen, hogy ezt igy általánosságban kijelented. Vagy csak mondod a magadét függetlenül a tényektöl?
2019. nov. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
42%
A nok 40%a bizonyitottan neurotikus.
2019. nov. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
73%

Majd ha téged is megerőszakol a mostohaapád, és elver amikor kedve van hozzá, megnézem mennyire vagy lelkileg ép...

Én mondjuk ezt sohasem vetítem ki a páromra, valószínűleg ezért vagyunk évek óta együtt.

2019. nov. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
68%
Nőként én úgy látom, hogy a nőknél általánosan elfogadottabbak bizonyos mentális problémák, szinte a női lét természetes velejárójának számít sok lelki baj, ezért fel sem merül, hogy esetleg kezelni/kezeltetni kellene bármit is, teljesen más a nők megítélése ebből a szempontból, mint a férfiaké. Például egy nőnél teljesen természetes dolog, ha hisztizik, sokan még aranyosnak is tartják. Sok nőben fel sem merül, hogy esetleg bizonyos kezeletlen lelki problémák okozzák, hogy nem tud normális, kulturált ember módjára kommunikálni, hanem hisztizik, mert "mindig ilyen vagyok mensi előtt/közben/után", vagy most épp ovulál, terhes, menopauzás vagy bármilyen természetes testi folyamat megy végbe benne, ami (szerinte) megakadályozza abban, hogy higgadtan kommunikáljon. Sok férfi is elhiszi, hogy normális, ha a barátnője/felesége minden túlzás nélkül lelkileg, esetleg testileg is bántalmazza a nemi ciklusa bizonyos szakaszában. Persze a fokozott érzékenység normális, de azért vannak különböző fokozatok, az soha nem normális, ha kifordul magából az ember. A nőkkel eleve elnézőbbek minden szempontból (lásd: biztos itt is lesznek olyanok, akik lepontoznak vagy rám fogják, hogy magát nőnek kiadó férfi vagyok, mert azt mertem állítani, hogy nők is képesek párkapcsolaton belüli bántalmazásra, nem csak a férfiak), már abból is látszik, hogy ha pl olyan kérdést tesznek fel itt, ahol egy nő nehezményezi, hogy a párja időnként eljár otthonról a haverjaihoz/családjához/bárhová, akkor nagy egyetértésben bólogat mindenki, hogy a pasi a szemét, a nő meg hagyja ott, mert olyat érdemel, aki igazán törődik vele. Viszont ha egy férfi nehezményezi, hogy a barátnője jár el időnként, akkor szintén a férfi a szemét, amiért szabályozni akarja, hogy mikor hová mehet a nője. A férfiak a rózsaszín ködben (vagy a folyamatos merevedés mellett) cukinak, aranyosnak, nőiesnek, vonzónak tartják, ha a barátnőjük tapad rájuk, sz#rni sem hagyja őket egyedül, önkéntesen mutatják meg neki az összes netes beszélgetésüket, aztán pár hónap múlva jönnek rá, hogy nem élhető állapot, ha ajtócsapkodás meg "biztos már nem is szeretsz" van, ha csóri srác hétvégén fél órával tovább volt a haverjainál, mint ahogy otthon megígérte. Ha viszont egy férfi hasonlóképpen viselkedik, akkor már az ismerkedés elején lelép mellőle a legtöbb nő (persze így is van pár szánalmas kivétel).
2019. nov. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

#9


Koszonom, errol beszelek. De te nagyon jol osszeraktad. Pontosan ez miatt irtam ki a kerdest. Megegyszer koszi!


Amugy azt egy percig nem vitatom, hogy akit megeroszakol a mostohaapja vagy barmi nem hagy okkal nagy sebet benne. De te megvalaszoltad a dolgot azzal, hogy nem vetited ki a parodra. De sajnos nem ez a jellemzo.

2019. nov. 13. 12:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!