Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyik nagyon jó barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik nagyon jó barátom közölte velem, hogy szerelmes belém. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
a héten kétszer is találkoztunk volna. én 100%-ban csak barátként tekintek rá, és ez egy ideig nem is lesz másképp, hiszen szeretem a páromat... ezek után ti találkoznátok vele? lehet ilyenkor úgy tenni, mintha mi sem történt volna? én nem akarom, hogy esetleg szenvedjen, vagy kellemetlen legyen neki. meg most, hogy ezt tudom, lehet, hogy én sem tudnék már ugyanúgy hozzáállni a dologhoz... mit kellene tenni?
2010. júl. 18. 16:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

meg kell neki mmondani:


- nézd, nagyon kedves vagy és szeretlek mint barátot, de nem lehet köztünk több, mert én szeretem a páromat

2010. júl. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
igen, ezt ő tudja, megmondtam neki, szerintem ez így tisztességes. csak ő ettől függetlenül szeretne találkozni, meg ilyesmik, de az szerintem elég rossz lenne, hogy ott lebeg közöttünk a dolog:\ nekem is kellemetlen lenne, de szerintem neki sem jó, hogy ott vagyok mellette, és nem tehet semmit...
2010. júl. 18. 17:02
 3/11 anonim ***** válasza:
próbáld a minimálisra csökkenteni a találkozások számát és néha intézd úgy, hogy véletlenül a pároddal legyél amikor a baráttal "összefutsz"
2010. júl. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem szeretném, hogy esetleg "beszóljon" a barátomnak, ezért is intézem mindig úgy, hogy ne találkozzanak:D olykor panaszkodtam neki a páromról... de hát kivel nincsenek gondok. én ettől függetlenül tényleg őt szeretem.
2010. júl. 18. 17:07
 5/11 anonim ***** válasza:

akkor csak az marad, hogy a találkozásokat a minimálisra csökkenteni

Meg kell hogy értse, hogy mást szeretsz.

2010. júl. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
az nagyon nem jó ha panaszkodsz neki, mert ő ezt reménynek és bátorításnak veszi
2010. júl. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
igazából megérti, tehát így nem próbálkozik, meg semmi... csak azt mondta, hogy ő vár a sorára... szóval nem adja föl, mondjuk ez nem is várható el. de nem szeretném, hogy várjon a sorára, meg hogy itt most nekem magában hűséget fogadjon.
2010. júl. 18. 17:13
 8/11 A kérdező kommentje:
tudom, erre már korábban is rájöttem, amikor észrevettem, hogy valami furcsa vele kapcsolatban. jó ideje nem panaszkodtam neki, csak régebben. ha látja, hogy rossz kedvem van, és mondjuk a barátom miatt van rossz kedvem, akkor sem mondom el neki, hogy amiatt.
2010. júl. 18. 17:14
 9/11 anonim ***** válasza:

jól teszed, a magánéletedről ne beszélj neki


majdcsak talál valakit magának...

2010. júl. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Voltam hasonló helyzetben, csak fordított felállásban: én voltam a jóbarát, aki többet szeretett volna. A lánnyal megbeszéltük a dolgot, és abban maradtunk, hogy nem tartjuk a kapcsolatot tovább. Annyiból egyszerűbb volt a helyzet, hogy távol laktunk egymástól. Ez sok éve volt, és én azóta is a legnagyobb tisztelettel és szeretettel gondolok Rá vissza. Szerintem ez volt a jó megoldás.

Neked azt tudom mondani, hogy mivel te vagy, aki ebben a "barátságban" kisebb fokon elkötelezett, neked kell erősnek lenned, és meghúzni a határt. Ha hagyod, hogy a közeledben sertepertéljen, akkor sokkal nehezebben és hosszabb idő alatt tud továbblépni. Sajnos meg kell kockáztatnod azt is, hogy megharagszik. Nehéz kiszeretni valakiből; néha kénytelenek vagyunk megutálni, hogy ne szeressük annyira.

2010. júl. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!