Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha van barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha van barátom akibe szerelmes vagyok. De az a másik fiú is kivált belőlem valamit?

Figyelt kérdés
Van egy fiú(ő 15 én 17)Még nagyon kicsik voltunk kézenfogva jártunk... 2hónapig voltunk együtt aztán szakítottam mert mindenki bunkó volt velem hogy fiatalabbal járok ...megutált de én akkor is szerettem hónapokig aludtam azzal a nyuszival amit kaptam tőle...később megint barátok lettünk közben volt két pasim is és most a harmadik...3 éve vagyunk együtt és vele tervezem a jövőmet...de szeptemberben egy hónapig külön voltunk ...ezalatt a legtöbb időmet ezzel a fiúval töltöttem kézen fogva jártunk ekkor már volt szájra puszi is de csók még most sem... de aztán ez megint elmúlt újra össze jöttem a mostani barátommal ... eleinte nem gondoltam rá de mostanába egyre többször jut eszembe főleg mióta lett egy barátnője akire azt mondták hogy úgy néz ki mint ami nem igaz ..talán féltékeny voltam rá de épp ez a baj hogy nem tudom mi ez az érzés ami bennem van ...próbáltam vele erről beszélni de végül csak össze vissza motyogtam és csak azt bírtam kinyögni hogy ne hasonlítson össze a barátnőjével és ott hagytam...azóta nem tudtam beszélni vele mert a barátom nagyon féltékeny és utálja ha kint lógok egyedül velük ...de folyton eszembe jut és nézegetem a képeit ... Mit érzek iránta ? Miért van ez ? Ki az igazi ?? Vagy csak amiatt az elmaradt csók miatt van ez ?? A fiú érez még valamit irántam ha eddig már kétszer is szerelmet vallott ?? Engedjek a bizonytalannak ? Segítsetek kérlek !!
2011. júl. 12. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

".megutált de én akkor is szerettem hónapokig aludtam azzal a nyuszival amit kaptam tőle...később megint barátok lettünk közben volt két pasim is és most a harmadik...3 éve vagyunk együtt és vele tervezem a jövőmet..."


Nem értelek. 17 évesen már volt vagy három pasid és még ígyis 3 éve vagy egy pasival? Mi, 11 évesen kezdtél pasizni? Vagy mivan? Meg vele tervezed a jövődet és a nyuszival alszol, anyám borogass, nőj fel, ennyi.

2011. júl. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdésedet.Szerintem kicsit zavaros!!!!!Szerintem olvasd el és rájössz,hogy valami nem stimmel.Gagyi kamu kérdés vagy 11 évesen már párkapcsolatod volt?
2011. júl. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
12 éves voltam mikor mi jártunk ... és írtam is hogy nem volt semmi csak kézen fogva jártunk jobbra balra ...
2011. júl. 13. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!