Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiakat kérdezem elsősorban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiakat kérdezem elsősorban, ti hogy tudtatok túllépni azon, hogy mindig van egy jobb, helyesebb, okosabb, erősebb egyén a környezetetekben, aki esetleg a barátnőtök legjobb barátja, haverja is lehet?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy próbálok normálisan, minimális féltékenységgel élni, de nehezebben megy, mint vártam, mivel van, hogy a barátnőm mellett egyszerűen jobb társadalmi státuszú, helyesebb, akár erősebb, jobb kiállású egyének bukkannak fel, akikkel semmi bajom nincsen, a párom se egy tárgy, azt csinál amit akar. Csak fejben ti hogy léptek túl azon, hogy akármennyire fejlődik az ember, valaki, aki valamiben (vagy akár több dologban) jobb úgy is felbukkan mindig? Lehet rosszul tettem fel a kérdést, ha így van, kérlek írjátok le és talán addigra tudom korrigálni.

2019. máj. 7. 10:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha fel is bukkan, nem véletlen hogy a barátnőm nem vele van, hanem velem. Ez mégis az mutatja, hogy összességében én vagyok a jobb számára, nem? Önbizalom kérdése.
2019. máj. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát megsúgom, mindenkinél van szebb, jobb, ennyi erővel ezen mindenki agyalhatna.
2019. máj. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyszer volt olyan, hogy a lány velem jött össze, nem a helyesebb, erősebb pasival, aki szintén odavolt érte. Tudom, hogy a kinézetem nem az erősségem, viszont sok más tulajdonságom van, amik miatt nem vagyok egy rossz választás.
2019. máj. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Igen. Önbizalom kérdése teljesen igazad van. Igen, ha a barátnőm velem van, az annak a jele, hogy számára én vagyok ÖSSZESSÉGÉBEN a legjobb, de akkor úgy tenném fel a kérdést, hogy van valaki, aki eltudta fogadni és felültudott emelkedni azon, hogy van rajta kívül jobb férfi a környezetében? Pl. Barátnőjének a munkatársa, haverja, gyerekkori barátja stb. Ezt azért kérdezem, mert valóban egy egész életet végig lehet görcsölni úgy, hogy jobb és jobb legyen az ember csak szerintem nincs értelme, viszont nehéz elfogadni a tényt.
2019. máj. 7. 10:30
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy létezik a szerelem, megbecsülés és hűség nevű dolog is.

Miután van 6-7 milliárd ember a Földön, szinte kizárt, hogy ne legyen olyan, aki mindenben jobb nálad.

De a szerelem nem is erről szól. Legalábbis aki nem érzelmi agyhalott, annál nem arról szól, hogy folyamatosan keresgéljünk, és az aktuálisat mindig váltsuk le a frissen talált legjobbra. Magamból kiindulva: hiába látnék olyan nőt, aki szebb, szexibb, okosabb, stb. mint a barátnőm, eszembe nem jutna lecserélni. Mert a szerelem nem erről szól. Attól, hogy jobb a melle, még nem fogom jobban szeretni.

2019. máj. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
42%

Exem 3 évig volt az életem része, átlagos csaj volt átlagon felüli igényekkel. Az átlagon felüli igényt a férfiakra értem, szóval ő észre sem vette az átlagos pasikat, neki csak a tökéletes külsejű és szép pasik tetszettek. Amikor összejöttem vele én is ilyennek számítottam nála, tehát a külsőm miatt jött velem össze. Aztán mindig felbukkant egy tőlem jobb és ezután velem már nem is foglalkozott csak élt mellettem. Nem volt gond az önbizalmammal se a külsőmmel, de mégis mindig más tetszett neki, míg végül elhagyott egy nem topp pasi miatt.

Ha a nő olyan hogy hajlamos a megcsalásra akkor lehet a férfi bármilyen jó és csúcs kategóriás, akkor is a másik csábítóbb.

Lehet bármekkora szerelem, ha egy új férfira vágyik a nő. Nem lehet ezen túllépni, csak elfogadni és elengedni.

2019. máj. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
20%
Gazdagabb, erősebb, tanultabb lehet nálam, de a barátnőm számára jobb, helyesebb és okosabb nálam nincs, meg olyan sem, aki nagyobb élvezetet nyújt neki az ágyban. Számomra ez elég a maximális önbizalomhoz...
2019. máj. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

#7


Értem, de hogy sikerült eljutnod abba az állapotba, hogy így viszonyulj a konkurenciához? Nem zavar egyetlen egy alkalommal sem, ha van felbukkan valaki? Annak ellenére kérdezem, hogy biztos szeret a párod, de biztos vannak hullámvölgyek is, amikor meg felerősödnek ezek a dolgok.

2019. máj. 7. 10:53
 9/19 anonim ***** válasza:
76%

Bár én a nő vagyok de a párom nem gyk-zik :-D

Egyszerűen hamar rájött hogy engem se az anyagiak se a külső nem érdekel, viszont ő olyat tud adni amit senki más :-)

2019. máj. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Egy férfit sokkal könnyebb kielégíteni (mind szexuális, fizikai értelemben, mind lelki értelemben) mint egy nőt. Nekem ez a sarkos véleményem, ami nagy általánosítás, de magamból, a páromból, exeimből és a körülöttem lévő kapcsolatokból indulok ki. :) Ha egy nő kap konkurenciát, valahogy jobban, vagy más módon tudja korrigálni a helyzetet, sokkal kényelmesebben, mint egy férfi.
2019. máj. 7. 11:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!