Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is komolyan gondolja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is komolyan gondolja?

Figyelt kérdés

Van egy mondás, hogy ha valaki meghal, "bezárul egy ajtó, de egy másik kinyílik közben".


Sajnos nem rég elhunyt egy kedves ismerősöm, fiatal volt, röpke 31 évet élt.


Az ismerőseire rá írogattam, vagy is pár lányra, amúgy sem volt több ismerőse mint 18; és mint kiderült az egyik lány a srác barátnőjének az unokahúga volt.


Elkezdtünk beszélgetni, már így facebookon fel is hívtam, most már többször is. Nagyon jól elvagyunk, beszélgettünk sokat.

És bele ment a találkozásba is. Én elmondtam neki, hogy sok tapasztalatom nincs igazán, nem is randiztam úgy soha igazából, és megkérdeztem, hogy vehetem e randinak a dolgot? Azt mondta, hogy végül is vehetem annak.

Elvileg ő is nagyon várja. Nagyon cuki és aranyos csajszi, tényleg nem olyan mint a mai fiatalok.



2019. máj. 2. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát gyászolóra rárepülni elég alja dolog. De talán annyira nem volt szoros a kapcsolat.

Elmész, aztán meglátod, nyilván komoly, ha ő is azt mondja hogy komoly

2019. máj. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem mondanám gyászolónak, mivel nem ismertem a srácot, egyszer találkozott vele. Ahogy írtam is, a srác barátnőjének az unokahúga.

Mesélte hogy csak egyszer találkoztak.

2019. máj. 2. 13:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Őszintén, mire jó ennyire rágörcsölni a dologra? Nem is találkoztatok még, szinte nem is ismered, azt se tudod élőben mennyire lesz szimpatikus, nem ráér ezen agyalni? Találkoztok aztán majd úgyis meglátjátok, hogyan tovább.
2019. máj. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Tehát, egy ismerősöd halálán felbuzdulva bepróbálkoztál a facebookon a női ismerőseinél, aztán az egyik végül horogra akadt. A facebookos ismerkedés már önmagában is elég gáz, de a háttértörténettel együtt már creepy is. Ja és te már pár beszélgetés után levágtad milyen cuki és nem olyan mint a többi lány :D. De tudod mit, nem rontom el az örömödet, szurkolok! :D
2019. máj. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem buzdultam fel senkinek a halálán. Ilyent ne állíts, ami valótlan. A testvérének nincs nete, és kétlem, hogy mindenkihez eljutott volna a hír.

Részvétemet nyilvánítottam, és a beszélgetés kezdeményezésénél is, sokáig a srácról volt szó.

Csak utána kezdtünk el beszélgetni más témákról.

2019. máj. 3. 01:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!