Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30+ férfiak! Ad valami pluszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30+ férfiak! Ad valami pluszt ha fiatalabb tőletek a nő?

Figyelt kérdés
Tehát ha lenne egy teljesen átlagos, ugyanolyan intelligens ~30 éves és egy ~22 éves nő akkor a fiatalabbat választanátok?

2019. nov. 16. 16:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%

Mindig fiatalabb volt nálam a nő, de azért nem ennyire.


Már nem szeretnék olyat aki még tanul, akár egyetem fősuli vagy bármi. Olyan kell, hogy legyen, hogy ki tudja fizetni a számláit, gyakorlatilag egyedül is képes legyen megélni.


34 éves vagyok de 12 év korkülönbség nekem túl sok.

2019. nov. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 26 vagyok 26ost választanék
2019. nov. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%
Tökmindegy. Szimpátia és szexuális vonzalom legyen meg mindkét fél részéről.
2019. nov. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
52%

Igen, mert a ~30 körüli előbb tolná az orrom alá az elköteleződés, gyerekvállalás iránti igényeit, minthogy rendesen megismertük/megszoktuk/megtanultuk volna egymást.

Én személy szerint úgy számolok, hogy 0,5-1 év, mire odáig jutunk, hogy na, költözzünk össze, onnantól még 1-2 év, mire nyugodt szívvel és biztosan meg tudnám mondani, hogy részemről babázhatunk, gyűrűzhetünk.

A 30-as esetében annyi a baj csak, hogy ott nagyon nagyon hanyatt kell esni egymástól, hogy menjen minden mondjuk egy éven belül és még akkor sem biztos, hogy annyi idő alatt megerősödik annyira egy kapcsolat,hogy egy családdal járó változást elbírjon. Már ha kapcsolatról beszélünk, ami családalapításra fut ki...

Ha csak ilyen elvagyunk,míg jól esik típusú kapcsolatról beszélünk, ott azt mondom, ugyan olyan jó egy 30 , mint a 22. Általánosságban viszont azért egyértelműen a 22 nálam, mivel családot nem alapítottam még, így nyilván azt választom, akivel erre reálisan minimum lehetőségem van, nem pedig azt, akivel emberi számítás szerint csak kifutnánk az időből.

2019. nov. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%

A 3-as mi rosszat írt??? Kicsit uncsi már, hogy a dagi nők mindenki lehúznak, ha a "szexuális" vagy a "vonzalom" szó elhangzik. Igen, szerintem is elég gáz, amikor a 70-85%-os gyk-s értékelésetek nem hoz átütő sikert a férfiak terén, és csak ez az egy lepontozás maradt nektek mint reakció a sérelmetekre.


Szóval? Mi a gond a szimpátiával és a szexuális vonzalommal? A kérdésem költői volt... :)

2019. nov. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
47%

31 vagyok, a baratnom 21.

Velem egykoruval nem kezdenek, eleg volt belole

2019. nov. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
26%
Annyiban még talán jó, ha kiegészítem magam, hogy olyan korig választok, inkább aki még 30 vagy az alatt lesz akkor, mire eljutunk "odáig". Ezért 27-30 között már igen drasztikus mértékben és egyre több szempontból " hűha" élményt nyújtani női oldalról, hiszen nekem is nagyobb a kockázat. Ugyan az a mechanizmus, mint a hitelnél. A jóváírásod alapján eldől, hogy ugyan azt a hitelt olcsóbban vagy drágábban kapod meg. 200k/hó nagyobb törlesztő, 400k/hó kisebb törlesztő. Senki sem önmaga ellensége.
2019. nov. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
36%
Haverok előtt fel kell vágni.
2019. nov. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti a 30
2019. nov. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti a 30-ast választanám, mert a 22-es még nagyon fiatalka. Röviden nekem nem ad pluszt egy fiatal.
2019. nov. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!