Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják, hogy a nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják, hogy a nagy körkülönbség a férfi javára hosszú távon nem működhet? Nagy Feró a tökéletes ellenpélda

Figyelt kérdés

[link]

Na akkor most mi van? A nő még tini volt amikor megismerte, amikor ő már 40 éves volt. Mégis ők osztják az észt a hosszú és harmonikus párkapcsolat titkáról.

Ez is azt bizonyítja, hogy igenis kell az a 10-20 év a férfi javára?


2019. nov. 17. 14:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal koromban azt képzeltem, hogy az idősebb (+10) férfiak megbízhatóbbak, komolyabbak, de később teljesen mást tapasztaltam. Azt hinné az ember ha van köztük 20 év különbség a pasi biztos nem csalja meg mert lenyugodott, pedig nem törvényszerű.
2019. nov. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
94%

Nemrégiben láttam egy interjút Lovasi Andrással és Földes Eszterrel, köztük ugye 20 év van... Földes Eszter elmondta, hogy neki MINDIG jóval idősebb pasijai voltak, nem ez a legnagyobb korkülönbséges kapcsolata...

De én is ismerek olyan nőket, akiknek soha nem volt korukbeli pasijuk, mindig jóval idősebbekhez vonzódtak. Ilyenkor én azért a pasi helyében nem feltétlenül lennék büszke a fiatalabb barátnőre... mert itt nem a személynek szól az érdeklődés, sokkal inkább valami komplexus.

2019. nov. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Itt egy férfi írja ki állandóan ezeket a 20+év korkülönbségeket a férfi javára kérdéseket, vagy többen kellenek hozzá?
2019. nov. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez azt bizonyítja, hogy nem kell semmiféle korkülönbség, de ha van, azt is ki lehet bírni, ha szeretik egymást.
2019. nov. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már ezeket a kirakat kapcsolatokat :D

Kíváncsi lennék hányszor csalták már meg egymást.

Másrészt jah, 10 év még elmegy, de bírom, amikor a 65 éves Tata elő akarja adni, hogy a 40 éves felesége nem lépeget félre.

2019. nov. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ki az a nagy Fero? Kodaly Zoltan, Faludy György, vitamin c
2019. nov. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Több ezer éve patriarchális társadalmakban élünk, ez is annak a hozadéka, minél férfiközpontúbb egy társadalom, annál jobban tetten érhető a nagy korkülönbség a férfi javára, nyilván az ő érdekeit nézve elsősorban. Legjobb példa rá India ahol a nyolcvan éves guruhoz hozzáadnak egy 10 év körüli kislányt, mert ez a szokás. Mondjuk a lányt sajnos erről senki sem kérdezte, eldöntötték helyette.
2019. nov. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!