Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hosszú távú kapcsolatban mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú távú kapcsolatban mit tesztek, hogy be unjátok meg egymást?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hülyén hangzik a kérdés...

De nem úgy értem, hogy megunnám a párom, hanem, hogy már 2 éve együtt vagyunk és lassan kezdünk kifogyni a közös program ötletekből. És sokszor előjön a "mégis mit csináljunk" dilemma...főleg így a rossz idő közeledtével. Meg amikor nincs egy egész nap/ hétvége együtt, csak így munka után pár óra. Szóval olyan 6 után.

Már unalmassá válik az állandó "iszogassunk vmit vhol/ főzőcskézzünk együtt/ filmezés/ társasozás/ billiard/ bowling" körforgás.


Nem vagyunk az az otthonülő pár, ha már együtt vagyunk szeretünk valami érdemi programot csinálni.


Ti mit csináltok hogy be legyen ez állandó probléma?


Közös sporton is gondolkodtunk már de mivel ő a labdasportokat kedveli nekem meg kb azon kívül bármi ezért az szintén vakvágány...


Köszönöm előre is a tippeket, tanácsokat :)



2019. okt. 28. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mi ugyan ezeket csináljuk de nálunk ezek nem unalmasak. Mi tök jókat eszmecseréznénk vagy elpoénkodnánk egy tök üres szobában is szerintem. Hogyha valakivel tényleg imádjátok egymást akkor az is elég ha együtt vagytok, a körülmények nem számítanak. Mi talán annyival csinálunk többet, hogy sok helyre elmegyünk, rengeteget kirándulunk, majdnem minden hétvégére van valami meszebbi program.

Szerintem ti sem unjátok egymást vagy unatkoztok, csak megszokott. Ami nem feltétlenül rossz. Nem kell mindig csinálni valamit, nem kell, hogy mindig szuper izgalmas legyen. Néha legyen elég csak annyi, hogy együtt vagytok és szeretitek egymást. Ha együtt éltek sokkal könnyebb lesz majd ez szóval ne aggódj.

2019. okt. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Ha unatkoztok az azt jelenti, hogy unalmasak vagytok.

Iratkozzatok be valami tanfolyamra, nyelvoktatásra, táncra. Menjetek el kirándulni, előadásra, színházba, moziba, koncertre, kiállításra, fesztiválra, élményprogramra, könyv-vásárra.

Istenem...

2019. okt. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Vagy töltsetek minőségi időt külön. Én is a falra másznék, ha az asszony állandóan ott lihegne a nyakamban. És ő szintúgy.
2019. okt. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát volt már egy néhány párkapcsolatom, ennél lényegesen hosszabb, de nem volt még ilyen problémám.


Nyilván, ha gyerek is van, akkor nem is lehet, de kettesben sem unatkoztunk.

Mondjuk, általában hagytunk helyet a másik életének egy lakásban is, tehát nem volt elvárás, hogy mindent együtt kell csinálni.

2019. okt. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!