Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Nektek gond, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Nektek gond, ha egy pasinak nincsen jó humora?

Figyelt kérdés

Ezalatt arra gondolok, hogy nem tudok folyton viccelődni, 5 percenként elsütni egy poént, mint sokan.


Bizonyos szituációkban nekem is megy, de alapvetően inkább komolyabb típus vagyok.


2019. nov. 18. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ha abszolút nem lehet vele együtt röhögni semmin, az igen, probléma.
2019. nov. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fontos a hasonló vagy legalább kompatibilis homorérzék. Humorérzék alatt viszont koránt sem azt értem, hogy 5 percenként nyomassa valaki a betanult hülye poénokat, mert az kifejezetten taszító szerintem. Ugyanígy nem jön be az alpári humor vagy a szexuális humor például. Az intelligensebb, fanyarabb, ironikusabb humort sokkal inkább értékelem megfelelő szituációkban, ugyanígy értékelem a jobb szóvicceket, a szatírát, a feketehumort is.
2019. nov. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1 Nem erről van szó, szimplán nem vagyok olyan, aki állandóan tudja biztosítani a humor forrást, a nevettető kategória.
2019. nov. 18. 15:20
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én azt értékelem, amikor a konkrét szituációban látja meg valaki a humort és nem vicceket mesél és Humor Haroldot játszik. Attól a hideg kiraz.

.

2019. nov. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 tiril ***** válasza:
100%

Dévényi Tibi Bácsi kifogja az aranyhalat. Egy darabig nézik egymást, aztán megszólal a hal:

- Oszt ilyenkor mi a szar van?

2019. nov. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én azt kifejezetten nem szeretem, ha ötpercenként ellő egy poénosnak szánt viccet.

Viszont, ha megtréfálom és veszi a lapot, vagy ő engem, én nyilván vevő vagyok ilyenekre. A férjemmel is így ismerkedtünk meg. Még most is gyakran megviccel. Legutóbb rendelt esküvői fotókönyvet a képeinkből, de nekem nem szólt. Megjött a posta, felnyitottam, de csak egy képet láttam, jól be volt csomagolva. Nem bontottam ki a fóliából, azt gondoltam csak egy kép. És el is kezdtem mondani, hogy milyen cuki hogy rendelt egy nagy képet, hova fogjuk akasztani stb. És ő csak bólogatott, el se mosolyodott. Aztán este kibontotta és akkor láttam hogy fotókönyv. Szóval egész nap hallgatta a nyilvánvaló hülyeséget amit mondogattam, és egy mosoly nélkül, teljesen komolyan bólogatott hozzá. Nyilván én vettem a lapot és együtt röhögtünk ezen. Ő ezt mesterien csinálja, én gondolok valamit, ő rám hagyja aztán majd a nap végén megcáfolja és nevet. Lehet másnak ez sértő lenne, de én ezt jobban díjazom mint a poénbombákat.

2019. nov. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem kifejezetten idegesítenek a folyton viccelődő humorosnak látszani akarók. A humornak megvan a helye és ideje. Ha az én humorérzékemmel passzol, akkor oké, ha nem passzol, akkor abból konfliktusok lehetnek.
2019. nov. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!