Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyugtassam meg a barátomat hogy nincsen semmi gond?

Figyelt kérdés
1 héttel ezelött voltunk együtt. Akkor még nem volt semmi baja, normálisan ment minden. Ma is lefeküdtünk de túlságosan hamar elment, még másodjára is és nem tudott kielégíteni. Én még elég kezdő vagyok hiszen alig 3-4 hónapja vesztettem el és még nem nyavajogtam senkinek azért mert nincs orgazmusom sehogysem. Viszont ma aktus után kimentem pisilni és mikor visszajöttem, láttam h a barátom bánatos. Megkérdeztem miabaj, aztán hosszas "könyörgés" után elmondta, hogy tiszta loosernek érzi magát mert nem tud kielégíteni és van mikor túl hamar elmegy. Próbáltam nyugtatni h nem tehet semmiről, de nem használt. Mit tegyek? 18 évesek vagyunk
2008. szept. 22. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb ilyenkor ha odamész és átöleled jó hosszan. Puszilgasd, mond el neki mennyire szereted és ne aggódjon máskor jó lesz.
2008. szept. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felfoghatja, hogy ezek olyan dolgok, amik.. :) Szóval természetesek is, meg ... végül is, vannak taktikák az ellen, hogy korán elmenjen.. És téged is ki tud elégíteni, ha akar. (Pl.: Elégíts ki Te, még aktus előtt, mindegy hogy kézzel vagy szájjal... Ezután neki ugye kell egy bizonyos "regenerálódási" idő, ami akár 20 p is lehet. Addig vmit muszáj kezdenie.. :) Mondjuk veled. Utána pedig simán rátérhettek az aktusra, ráadásul nem is fog hamar elmenni. ) Sok szerencsét!
2008. szept. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ez a nagy nyomás, ami a nők felé fogyókúrákban és hajfestékben jön le, az a férfiaknál a nő görcsös kielégítésében jön le.
2008. szept. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyan ez volt a helyzet. A barátom sex után mindig ideges lett, hogy ő milyen "selejt". Én mondtam neki, hogy engem nem zavar, és attól még nagyon is jó volt. utánaolvastam ezen az oldalon és nagyon sok fiuak van ilyen "problémája" és ezt elmondtam neki is, hogy ez normális mondjuk mi csak kb 2-3 hónapja feküdtünk le elöször és az elsők voltunk egymásnak, igy ő is csak most kezdi!...mostanában már van mikor másfél óráig is birja mert megtanulta visszatartani,késleltetni. És egyre jobban el tudja engedni magát(ez ő mondta.) Mindenféle képpen azért mond neki, hogy jó volt vele, éshogy majd ugyis lesz jobb!
2008. szept. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszike a válaszokat! A 2. hozzászólónak megfogadom a tanácsát :)
2008. szept. 22. 19:16
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A másik, hogy szerelmeskedésen kívül is erősítheted az önbizalmát, kis belső dolgokkal. Nyugodtan fogdozd ott is, nem csak az aktuskor, kapd el, puszilgasd meg neki ott is néha (nem kell szex, utána elengedheted :D), éreztesd vele, hogy szereted őt is, meg a férfiasságát is.


Nekünk a párommal millió ilyen apróság van, jót tesz neki, büszke is :D

Én pl most babócát várok, picit redukálódott a szerelmeskedések száma, de az ilyen kedveskedéseké nem, ma is megsimogatta a pocim, mondom szép nagy baba, elmosolyodott olyan büszkén, nagyon édes volt, azt mondta nagy *****, nagy baba :D


mi nők elvárjuk a bókokat, a párjainknak is kell a pozitív visszajelzés, jólesik nekik, fontos nekik is, akkor nem stresszelnek ilyeneken, és minden gördülékenyebb.

2008. szept. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!