Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Néhány hónappal ezelőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány hónappal ezelőtt elhamarkodottan lekoptattam egy srácot, akinek tetszettem, és "lepasszoltam" a barátnőmnek. Azóta szörnyen bánom, nagyon elhamarkodtam, buta voltam. Nagyon jó pasi. Kívül, belül. És azóta is szerelmi bánatom van, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a lényeg, én érdekeltem, de nem tetszett. És a barátnőm mondta, nem is olyan rossz pali. Ezért gondoltam egyet, és bemutattam őket egymásnak, de még előtte elárultam a srácnak, hogy nekem nem jön be, de a barátnőmnél lehet esélye. Aztán nem sokkal később ráébredtem, mekkora hiba volt...
2019. nov. 18. 15:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Barátnőddel alakult valami köztük? Amúgy sok mindent nem tudsz tenni :( Hogyhogy most mégis tetszik?
2019. nov. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%

Szebb lett, vagy mi?

Kiderült, hogy pénzes?

2019. nov. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Ezt most már cseszheted, tanulj belőle és legközelebb ne ítélj ennyire elhamarkodottan.
2019. nov. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Lazy Lover ***** válasza:
85%
Kèsõ bànat de ha tetszett minek koptadtad le?.....
2019. nov. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Ja, mostmár kellene. Ez annyira tipikus emberi viselkedés. Mindig az kell ami a másé. Tárgyaknál, emberi kapcsolatoknál szintúgy.
2019. nov. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Latod, hogy nem is olyan rossz csako, mert a baratnodnek bejon, aztan futsz utana. Istenem ez annyira tinis.
2019. nov. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 tiril ***** válasza:
65%
Valószínűleg kiderült, hogy pénzes, szerintem is ezért akarja ezt a fiút a kérdező.
2019. nov. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
Tipikus noi viselkedes. Akinek en kellek, az nem erdekel. Amint mar nem erdeklem az illetot (talalt mast), egybol o kell. Szivi ,hagyjad oket ,csak az egod nagy :)
2019. nov. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%
Késő bánat, eb gondolat...... :)
2019. nov. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a preszelekció post változatának igen szép példája.☺
2019. nov. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!